Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik/szokás venni Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik/szokás venni Szüleim 50. házassági évfordulójára? Nem lesz nagy aranylagzi, csak egy családi ebéd.

Figyelt kérdés
A rokonság is kérdezi, hogy nekik mit kellene venni, hogy szokás ez?
2013. ápr. 17. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is venni? Ők egymásnak esetleg.
2013. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kötelező semmit. Ha jól állsz anyagilag (és szüleid sem betegesek) pár napos belföldi pihenés gyógyvíznél jó ötlet. De ez sem kötelező, nekik az sokkal nagyobb boldogság, hogy még együtt vannak és a család (főleg a gyerek, v. gyerekek) ott vannak nekik!
2013. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

20.-on elmentünk velük vacsizni

25.-en ajándékkosárral leptük meg őket

30.-ra színházjegyet vettünk nekik

Nekem egész más a felfogásom,mivel nekik köszönhetem hogy létezem,úgy érzem illik valamivel megemlékezni.

Nagyszüleimére 50.-re ajándékkosarat vittünk,anyukám állította össze,csupa olyan dolgot tett bele,amit nem engedhettek meg maguknak vagy agyon kedveltek.

2013. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kolléganőm valami üdüléssel lepte meg őket, több éve volt már, akkor volt 50 ezer forintos üdülési csekk.
2013. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy Papám sajnos tolószékben ül, tehát az utazás kilőve. :(
2013. ápr. 17. 18:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Óóó szegény. Akkor a legjobb ötlet szerintem is egy szép mutatós ajándékcsomag. Mehet bele édesség, finom gyümölcslevek, gyümölcsteák, keksz, aszalt gyümölcsök, ilyesmik. Hidd el, nem az értéket fogják Ők nézni, hanem azt hogy együtt vagytok. Még sok boldogságot kívánok Nekik!
2013. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SzilKa ***** válasza:

Aposomeknak is most lesz hetvegen az 50. :)

Mi vettunk egy bort, aminek az uvegen belul egy 50-es van, vettunk egy menyasszony-volegenyes figurat, ez csokorba lesz kottetve, illetve en sajat kezuleg keszitek/rajzolok nekik egy emleklapot erre a jeles alkalomra, emlekbe.

2013. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Én is gondoltam egy ilyen borra, de ahol eddig láttam, az a bolt bezárt egy éve. Te hol vetted, ha megkérdezhetem? Esetleg ez is mehetne bele az ajándék kosárba! :)
2013. ápr. 17. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az a szokás, hogy ilyenkor egy pár gyűrűt kapnak, karikagyűrűt.
2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez is tök jó, de ezt nem maguknak kell venni/adni?
2013. ápr. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!