Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Most lesz a 3. évfordulónk...

Most lesz a 3. évfordulónk mit vegyek neki ajándékba? én 20 ő 23 éves

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja én vagyok a lány
2015. márc. 4. 15:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Orális szex.
2015. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Esetleg egy képeslap, szerelmes idézettel? Csoki? Telefontok, egyedi, rányomtatva egy közös kép? Ha mondjuk bögregyűjtő, akkor bögrére is rálehetne tenni..Vagy bármi, amit szeret.
2015. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy akik évekig egyutt vannak, hogy nem tudnak kitalálni valamit. Nem bántásból irtam, csak mi ugye nem ismerjuk, mit szeret a párod.


De én az élményeket részesitem elonyben. Paintball vagy lovészet pl., ha szereti.


Nincs valami hobbija?


Akár egy emlékezetes este is jo lehet.

2015. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Vegyél neki egy IFA hátsó lámpát!

Garantáltan meg fog lepődni! ;-)

2015. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Csinálj neki közös képből vászonfotót vagy fotóknyvet valami közös nyaralásról vagy csak sima közös képekből. Én a webfotókönyv nél szoktam csináltatani.
2015. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bármilyen meglepő közös képünk nincs :/ hobbija nagyon nincs focit szereti űzi is de rengeteg focis cucca van szóval az kilőve közös program nem jó ötlet mindketten dolgozunk és semmi időnk ilyesmire sosem voltam jó ajándékozásban azért írtam ki hátha tud valaki valami jó ötletet!
2015. márc. 7. 10:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyesmire nincs időtök? Élni? Nehogy egy szabad estétek ne legyen elmenni mondjuk színházba. (ajándéknak sem rossz) A minőségi együtt töltött időt nem pótolja semmi...
2015. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nos minden férfi álma az anális szex.
2015. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó hozzá szólónak: ÉS TÉNYLEG :D egyébként szó szerint nincs időnk semmire nem vagyunk egy színházba járós típusok inkább mozi de az meg már unalmas..
2015. márc. 13. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!