Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mivel szoktátok megajándéko...

Ti mivel szoktátok megajándékozni a férjeteket évfordulótokon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk ajándékozni évfordulóra, Valentin-napra meg ilyen "alkalmakra" sem, egyedül ami olyan nőnapra szokott nekem venni a párom virágot, de abból is cserepeset. Inkább el szoktunk menni vacsorázni, kitalálunk valami programot, kikapcsolódunk stb.
2015. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gondoltam, én sem szeretem a drága ajándékozásokat :)
2015. márc. 12. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Az évfordulót soha nem tartjuk ... Valahogy nem érzem szükségét . Van olyan ismerősöm aki még hófordulót is tartott 😄. De ha egyszer mégis meg akarnám lepni , szerintem egy romantikus hétvégére fizetnék be valahova 😉 ! 33/N
2015. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

semmit, nem tartjuk szamon az evfordulokat, a valentin napot sem.


Mivel kulfoldon elunk, a nevnapot sem unnepeljuk, marad a szulinap meg a karacsony, es nonapra egy doboz csoki.

2015. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valami olyannal, amit ritkán kap tőlem. Még több odafigyelés, esetleg valami különleges, romantikus vacsi, a kedvence mondjuk... aztán teljes mértékben ráfordítani az időmet aznap.. együtt tölteni a napot, beszélgetni egy jót, felidézni a régi emlékeket, megköszönni hogy van Ő nekem, elmondani rengetegszer hogy mennyire szeretem és értékelem Őt! Esetleg elmenni együtt valahova, mondjuk egy fürdőbe ahol összebújhatunk és beszélgethetünk. Felöltöznék csinosan, esetleg ha még megvan felvenném a régi esküvői ruhámat, nem tudom, most ilyenek jutottak eszembe... az a lényeg hogy ne olyan ajándékot adj neki ami eléghet, hanem ami örökre megmarad.
2015. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2015. márc. 12. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi különössel. Sütök valami finom süteményt, vagy egy olyan kaját főzök vacsira, amit tudom, hogy régóta szeretne. Vagy veszek neki valami különlegesebb, drágább sört, amit szeret, de az ára miatt nem veszi. Vagy veszek neki valami sütit. Vagy csokit. Vagy...

Szóval leginkább semmit nem ajándékozunk.

2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát szerintem attól függ, hogy a férjed milyen személyiség. Ha romantikusabb, akkor vacsi, esetleg masszázs... egy közös fürdőzés. Persze, ha van rá lehetőség, akkor el is lehet utazni egy wellness hétvégére. :)

Én személy szerint biztos meglepném valami szexivel... és valami újat kipróbálnék vele, feldobva ezzel egy kicsit a párkapcsolatot. :)

2015. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább akkor egy jó keféléssel !
2015. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Különösebben nagy ajándék sosem volt, ha lehetett akkor úgy alakítottunk, hogy ketten legyünk (utazás, mozi ilyesmi)...
2015. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!