Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Holgyek! Megfelelo ez a...

Holgyek! Megfelelo ez a meglepetes a hazassagi evfordulonkra?

Figyelt kérdés

Sajnos iden nem fer bele az ettermi vacsora, vagy egyeb koltsegesebb programm, vagy ajandek pedig legszivesebben elvinnel a felesegem egy wellnesbe, mert nagyon megerdemelne a kenyeztetest. Arra gondoltam, hog egy szerenyebb osszegbol a kovetkezoket tudnam kihozni: egy szep csokor voros rozsa, illetve a kedvenc edessegebol egy dobozzal, bevasarolok, es mivel mostanaban rakpatam a fozesre, etterem helyett keszitek en valami finom vacsorat. Csinalnek egy forro furdot, gyertyakkal, sok habbal, majd megmassziroznam en magam. Az anyosom jo otletnek tartja es felajanlotta, hogy vigyaz a kislanyunkra. Mit szoltok? Esetleg van valami plusz otlete valakinek?

Elore is koszonom a valaszokat. Szep napot.


2015. ápr. 19. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet.

Plusz ötlet: a főzés-evés utáni romeltakarítást se felejtsd el ;)

2015. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A masszázshoz a masszázsolajat se felejtsd el, amúgy tökéletes az ötlet. :)
2015. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet persze. Ha szerettek kimozdulni esetleg vacsorafőzés helyett egy piknik is nagyon romantikus tud lenni valahol szép kilátással, bor, baguette, jó sajtfélék, gyümölcsök, stb. :)
2015. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nos, amennyiben az ido engedi szivesen elviszem a szabadba is. :) Amennyiben itthon fozok, mindenkepp rend lesz a konyhaban. Evekkel ez elott elcsereltem a felesegemmel a porszivozast a mosogatasra. :) Masszazsoljat hol lehet kapni? Elnezest, ferfibol vagyok? :)
2015. ápr. 19. 16:29
 5/18 A kérdező kommentje:
A kerdojel veletlen volt :)
2015. ápr. 19. 16:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
MAsszázsolajat bármelyik nagyobb üzletben kapsz, de talán a DM-ben, Rossmannban, Müllerben a legnagyobb a választék ilyenekből.
2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2015. ápr. 19. 16:37
 8/18 anonim válasza:
81%

nem muszáj külön masszázsolaj. egyes síkosítók használhatók masszázsolajként is:) kettő az egyben.

masszírozni különben meg a fürdőkádban is lehet, ha van elég hely!

szerintem jó ötlet.

az én párom is hasonlókat szokott kitalálni. nagyon örülök nekik. bár én a rózsa helyett jobban örülnék cserepes növénynek, de ezt neked kell tudni. a legtöbb nő inkább vágott virágot szereti.


szabad tudni hanyadik évforduló?:)

2015. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Huu... nem. Akkor dzsungel van itthon, hogy hihetetlen. :D Tele vagyunk novenyekkel. Koszonom a valaszodat. :)
2015. ápr. 19. 16:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nektek ez nem gyakori program, akkor jó.
2015. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!