Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Jo ajandek, ha beoltozok az...

Jo ajandek, ha beoltozok az egy eves evfordulonkra?

Figyelt kérdés

A baratommal egy eve leszunk egyutt nem sokara, novemberben a szulinapomon megkerte a kezem.O 27, en 21. Most az evfordulonkra valami maradandot szeretnek en is adni neki, de mivel nem tudok sajnos sokat kolteni arra gondoltam, hogy a clarie's-ben veszek egy tutu szoknyat, egy kesztyut, csokornyakkendot, felveszek egy combfixet egy szep fekete csipkes bodyt a szoknya ala es magassarkut. Igy foznek neki valami nagyon finomat es gyertyafenynel megennenk. Ti orulnetek, fiuk? Lanyok szerintetek milyen otlet? Ha van jobb szivesen varom azt is!


[link]

[link]

[link]

[link]



2015. máj. 21. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Abban mi a maradandó, ha ribinek öltözöl? Vegyél neki egy olyan nyakkendőt, amit az esküvőn is viselhet, vagy valamit, ami a hobbijához kapcsolódik.
2015. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kimondottan idióta egy ötlet. A főzés oké, beoltozni baromság. Mondjuk fel év után az eljegyzés is...
2015. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
beöltözöl és ebben főzöl... ő meg néz főzés közben??? Vagy mi értelme a főzéshez ringyónak öltözni?
2015. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez nekem nem fér össze, #fél év#lánykérés#főzés#r.banc#mivanitt?
2015. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most ez nem egeszen ertem masok kerdesei alatt arra biztatjak a kerdezot, hogy kosse be magat egy szal szalaggal csupaszon meg vegyen szexi fehernemut. Akkor abba mi van ha valaki szexi pincernonek oltozik a szerelmenek privatban otthon? Az miert is r!banc?
2015. máj. 21. 20:51
 6/15 anonim válasza:

Ne hallgass rájuk, én pl jó ötletnek tartottam volna, ha az asszony így öltözik fel nekem.

32F

2015. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
A szexi fehérnemű ok, de te hülyét akarsz csinálni magadból. Felesleges a tutu meg a nyakkendő.
2015. máj. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miert kerdezek itt barmit, eddig r!banc voltam most meg hulye. Mert nektek nincs eleg onbizalmatok nyilvan, hogy beoltozzetek barminek is. Mellesleg ha bemennek egy szexshopba kb. Ugyanezt a szerelest kapnam meg dupla aron. Pedig biztos a ti pasitok is dijazna, ha nem csak kezeslabasban latna neha. Az a hulye aki nem hallott meg szerepjatekrol. Fap!nak..Tiszta vicc😂😂😂😂 mert meg ha kaptam volna jobb otletet azt mondom oke, de ti csak lehurrogni tudjatok a masikat a neten, rossz indulatu banda
2015. máj. 22. 06:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

normális pasi kiröhög, ha ebben a szerelésben főzöl... csipkekesztyűben az igazi húst panírozni...

Ha ebben várod, lehet, h bejön neki. De könyörgöm, főzni????

2015. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

és ha egy év után már be kell öltöznöd, skkor 15 év múlva már semmi nem fogja feldobni.

Van nekem elég önbizalmam, éppen ezért tütü nélkül is 19 éves házasok vagyunk.

Számomra pont az önbizalom hiánya, hogy azt gondolod, másnak krll lenned ahhoz, hogy örömet okozz.

2015. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!