Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 10. évfordulónkra szeretném...

10. évfordulónkra szeretném meglepni a férjemet néhány kacér, fehérneműs képpel. Esetleg valaki tud. Na fotóst ajánlani? Férjek ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 14:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%
attól is függ, hogy a férjed hogy fogadná... szerintem nem igazán örülne neki, hogyha egy idegen ember előtt mutogatnád magad fehérneműben... de te döntésed... inkább menjetek el wellnessezni, fordítsatok magatokra egy kis időt...
2014. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
61%
Ne haragudj, de én azt mondom, hogy hiába tetszenének a férjednek a képek, annak már kevésbé örülne, ha megtudja, hogy egy idegen férfi fényképezgetett téged úgy, hogy fehérneműben pózolgatsz. De Te tudod.
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda önzetlen ajándék... képek rólad. Ami végül is csak rólad szól, te élveznéd a fotózást, te gyönyörködnél a kész képekben, mert 10 év után a férjekből már maximum más nők kacér képei váltanak ki különösebb izgalmat, nem a saját, milliószor látott nejüké.
2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

jaj istenem, a nőgyógyász mitől jobb? Női fotósró még senki sem hallott igaz-e??? :D jézus!

Hogy a kérdésre is válaszoljak! :) Az én férjem örülne neki, én csak az alkatom miatt nem merem bevállalni. :D folyamatban van a fogyó, amint sikerül leadni annyit, hogy jól érezzem magam, irány a fotózás :) De biztos tetszene neki! :) A te férjedet te ismered, szerinted örülne neki? :)

Egyébként szerintem jó ötlet! :)

2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az enyém tuti nem örülne. A volt feleségére is ki volt akadva, mikor az sima portfólió képeket csináltatott.

Én is szívesen csináltatnék ilyen képeket, de inkább magamnak, azért, hogy lássam, én is milyen jól tudok kinézni. A férjem véleménye már kevésbé érdekelne.

2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Alapból nőhöz szeretnék menni,feszélyezve érezném magam egy férfi fotós előtt.Én úgy gondolom az én férjem örülne neki,csak kíváncsi voltam rá más hogy vélekedik.És amúgy sem ez lenne az egyetlen ajándék.
2014. júl. 30. 14:45
 7/15 anonim válasza:

4.

Persze, vannak női fotósok, de kétlem, hogy a technikai berendezéseket is nők csinálnák meg stb., a közelükben úgy is mászkálni fognak férfiak, így hogy ha nő a fotós nem sok jelentősége van.

A nőgyógyászat meg sajnos szomorú, hogy alig vannak nő orvosok, de hát orvos, az igen érdekes lenne, ha megharagudna a férfi azért mert a nője nőgyógyászhoz megy.

2014. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Te ismered, te tudod, hogy egyáltalán örülne-e neki. Ha igen, miért ne?
2014. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örülnék, ha a feleségem egy kacér fehérneműben libbenne be a hálószobába, mint 10 db fényképnek. Mert hát igazából mit csináljak a képekkel? Mutogatni senkinek nem lehet, mert más ne nézze a feleségemet, én meg élőben nézhetem, ha akarom.
2014. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
7-es vagyok. Kiegészíteném, ha megoldható úgy a fotózás, hogy csak a fotósnő és az alany lenne a helyszínen akkor persze nem lehet rossz ötlet.
2014. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!