Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szüleimnek lesz a 25 éves...

Szüleimnek lesz a 25 éves házassági évfordulójuk, milyen ajándék ötleteietek vannak? Egy kis segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az ezüst lakodalom, erre minden ami ezüst, vagy ezüstösen csillog.
2015. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valaki valami más ajándék ötlet? :)
2015. júl. 4. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyi pénz van rá? Mit szeretnek? Ezeket te tudod a legjobban.

Szerintem aranyos ötlet az életútfilm, ami normál esküvőkön is szokott lenni, nekik persze már kicsit hosszabb időt ölelhetne fel. Fényképek a gyerekkorukból, udvarlás korából, esküvői fotók, családi képek stb. egymás után levetítve.

2015. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia, valóban pénz kérdése is, én a mi 30-ik házassági évfordulónkra egy óriás plakátot csináltattam, ( ha csak egy-két napig van kinn, viszonylag elfogadható ára van). Közös képen a szüleid és csak annyi rajta, hogy " 25 év együtt, gratulálok"
2015. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a tesómmal együtt adnánk nekik valami szép kis ajándékot! Én olyat szeretnék ami emlékezetes lesz a számukra,örökre megmarad nekik!
2015. júl. 6. 09:14
 6/10 anonim válasza:
Egy utazás, egy nyaralás olyan helyen, amire vágynak,de ha alacsony a költségvetés, lehet egy csodálatos színházi-, vagy operaelőadás!
2015. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Menjetek el vacsorázni és a boros/pezsgős pohárba rejtsetek el 2 ezüst gyűrűt,szerintem ez elég emlékezetes és még szép is.:) Vagy vegyetek egy 1 emeletes tortát és rakjatok rá 2 ezüst gyűrűt vagy valami ajándékot, ami örök:)
2015. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az ezüstgyűrű a pohárban nem jó ötlet, mert véletlenül lenyelhetik! Inkább hívd meg őket egy pacalpörköltre!
2015. júl. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi a nővéremmel és a férjeinkkel közösen csináltattunk ajándékot. Egy talpas üveg táblát kaptak, amibe belegravíroztattuk az esküvői képüket és azt, hogy Boldog 25. Házassági Évfordulót! Nagyon tetszett Nekik! Szerintem ez egy nagyon kedves ajándék lehetne a Te szüleidnek is! :)
2015. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. aug. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!