Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Van ötletetek mi lenne 1 évre...

Van ötletetek mi lenne 1 évre jó ajándék?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit vegyek a barátomnak az évfordulónkra, teljesen kivagyok. Dravírozott lakatra gondoltam először, az nem túl nyálas? 18/L
2015. jún. 1. 10:53
 1/8 anonim válasza:
Parfüm,Dezodor vagy vidd el valahova vacsizni Biztos bejön 22L
2015. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ne illatszereket vagy tusfürdőt, attól büdösnek érezheti magát :P szerintem a lakat nagyon jó ötlet
2015. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha gravírozod szebb lesz mint a dravírozás
2015. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát szerintem vidd el moziba, vagy vegyél neki valami olyat, ami kapcsolódik a hobbijához, sportjához
2015. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem csináltass olyan bögrét amin az egyik közös képetek van rajta.

:-)

2015. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó ötlet a lakat! :) Csak add hozzá a kulcsot is, nehogy megijedjen, hogy most valami halálosan komolyba mászik bele 18 évesen :) Max majd visszakapod azt a kulcsot pár év múlva egy gyűrű kíséretében :D
2015. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Gravírozott lakat szerintem tökéletes.

Még véletlenül se vidd el moziba, vacsorázni! Ez a fiúk feladata. Nem biztos, hogy jól esne neki, ha te fizetnél a végén :/ Mindenféle képen olyan ajándékot vegyél, amire ha ránéz akkor te jussál az eszébe. 18/f

2015. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez nem nyálas dolog. De azért csak egy szimpla felirat legyen, ne kacskaringós. De parfümöt is vehetsz ha gondolod.
2015. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!