Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 5. évfordulóra mit csináljak,...

5. évfordulóra mit csináljak, vagy mit vegyek?

Figyelt kérdés
Ötletem sincs, az sem biztos hogy a barátomnak egyáltalán eszébe jut majd, szóval nagy dolgokkal nem akarok készülni, csak egy kis apróság vagy valami... van ötletetek ilyesmire?
2015. dec. 16. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez most komoly?!

Öt éve együtt vagytok, de olyanoktól kérsz ajándékötletet, akik egyikőtöket sem ismeri. Szerinted ez normális dolog?

2015. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért adhatnak ötleteket mások, vagy talán nem? Nem személyre szabott ajándékötlet kell. Olyat nem írtam.
2015. dec. 16. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

hát sztem személyre szabott ajándéknak van csak érteleme.

most mondhatnám hogy vegyél neki egy doboz bonbot meg egy üveg bort. ez tipikus ajándék, de lehet ő utálja a csokit és nem iszik alkoholt.

szóval legalább valamit nem ártana leírni róla,hogy miket szeret.

én a helyedben mondjuk minden évből kiválogatnám a legemlékezetesebb alkalmakat. és ezekből csinálnék egy montázst. pl 1. év: -első közös kép -a szalagavatódon készült közös kép - első közös karácsony stb 2.év -janikáék esküvője stb... szóval amik fontos alkalmak voltak és készült róla kép.. én csináltam már ilyet és jó volt látni,hogy az évek során mennyit változtunk. így sorban ,időrendben volt . ott volt a párom ballagása, majd következő évben az enyém.. akkor utána pár évvel később ott lesz a diplomaosztós képem.. nagyon meghatódott rajta. meg én is miközben csináltam, jó volt látni,hogy mennyi mindent éltünk már át együtt.

2015. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# vagyok

de persze nem tettem bele minden közös képet meg unalomban ellőtt selfit. hanem az olyat aminek volt története, értelme számunkra

2015. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Nem személyre szabott ajándékötlet kell. " - Pedig pont az lenne a lényeg! Szerintem.
2015. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi évfordulóra mindig közös programot szerveztünk: Lehet ez egy közös kirándulás-akár az első randi helyszínére, vagy egy szerelmi lakatfalhoz, vagy egy wellnes hétvége, vagy egy közös fotózás egy közeli parkban, egy közös masszázs, egy nap egy fürdőben sb.
2015. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!