Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hölgyek ti örülnétek ilyen...

Hölgyek ti örülnétek ilyen évfordulós ajándéknak? Három közül melyik tetszetősebb? Pasik is írhatnak

Figyelt kérdés

Most leszünk 1 évesek, ékszereket nem igazán szereti, és gondoltam rendelek neki egy ilyen kulcstartót:

[link]

Szív jelölné a napot amelyen pont egy éve találkoztunk :)

2. Illetve gondoltam ilyenre, erre a monogramunk és a tali dátuma lenne gravírozva: [link]

3. Erre pedig csak a megismerkedésünk dátuma:

[link]


2016. jan. 5. 10:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az első vagy az utolsó. Nem tudnék választani. Az első nagyon ötletes, az utolsó meg cuki.
2016. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezek túl giccsesek, túl konkrétak.

Persze, ha tinik vagytok, akkor lehet, hogy ez a jó ajándék.

Én a kedvenc virágomnak örülnék.

Ha a 3 kulcstartó közül kéne választani, akkor az 1.

2016. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
21 éves a hölgy, nyáron lesz 22. Én kicsit idősebb, szóval a tini korszakot már elhagytuk. Fotókönyvet, panoráma bögrét, nyakláncot medállal, plüsst, telefont tokot már előttem szülinapkor, névnapkor, karácsonykor, amik az elmúlt lassan 1 évben voltak. Ráadásul az ékszereket nem igazán szereti. Így azokat felesleges, hogy csak dísznek álljanak. Valami személyesre gondoltam ami mindig nála lenne, és így jött egy a talán túlságosan tini gesztus :)
2016. jan. 5. 11:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindjárt itt a Valentin nap, arra gondoltam a virágot, és kicsivel utána jövő év fordulóra meg kulcstartót, nem akartam 2x egymás után virágot, legyen egy kis kreativitás benne :)
2016. jan. 5. 11:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a pasik utálják, ha aranyosnak tartják őket, de aranyos vagy :-)


Nekem az első nagyon tetszik, nagyon jó ötlet. Az utolsó meg tök jól néz ki. De inkább az első!

2016. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jön be. A szándék persze értékelendö. Mi étterembe szoktunk menni vacsizni ilyenkor. Szerintem felesleges minden évben valami giccses dolog. Persze függ attòl is, hogy a barátnöd milyen tipus. Ha értékeli ezeket akkor bármelyik jó lesz.
2016. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem meg jó ajándék, nem tini és nem giccses.
2016. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Ő tipikusan az a típus, aki ha lenne ilyen díj, megérdemelné a legérzékenyebb női címet. Ilyen lelki világú lányok ezt szerintem nagyon tudják értékelni, aki másabb típus, az nyilván kevésbé :)

2016. jan. 5. 13:19
 9/13 anonim válasza:

Ha ilyen érzelmes típus, ahogy mondod, akkor első. Nekem harmadik is nagyon tetszik, de az inkább laza bohókás, mint én. De persze ő is lehet laza, bohókás, amellett, hogy érzelmes. Írd meg melyik lett végül :)

Második viszont szerintem giccses!

2016. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
JA és harmadik akkor is jó, ha szereti a sok kis mütyűrt és nem akarod h nagyon csak az a dátum legyen hangsúlyos!
2016. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!