Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mit vennétek vagy készítené...

Szandi1123 kérdése:

Ti mit vennétek vagy készítenétek a párotoknak évfordulóra? 😊

Figyelt kérdés
Most lesz az első évfordulónk és nem tudom mivel készüljek neki, valami különlegeset szeretnék! 17/l
2016. ápr. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ebédet
2016. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi wellnesshétvégére mentünk
2016. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is idén lesz az első éves évfordulónk, és én az eddigi közös képeinkből válogatok ki 4-5db-ot, és teszem egy képkeretbe. Szóval ha vannak vicces, vagy szép képeitek, akár te is csinálhatsz hasonlót. Sztem a vacsit felejtsd el, mármint,ha te főznél. Mert ez a nap a tiétek, és nem kizárólag az övé. Te jól elfáradsz a főzésben, ő meg élvezi az egészet, amíg te hullán esel majd be az ágyba. Ha nagyon főzni akarsz, akkor főzzetek együtt, vagy menjetek el vacsorázni valahova. Ha esetleg jó idő lesz, és van a közeletekben valami szép hely, mehettek piknikezni is.
2016. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! A képes ötlet teszik a legjobban :)
2016. ápr. 14. 21:46
 5/5 anonim válasza:
0%
Gyereket!!!!4!!4! Mi mást?
2016. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!