Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Különleges ötletek 5. évfordul...

Különleges ötletek 5. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Szeretnék a páromnak valami különlegeset adni, vagy különleges helyre vinni, amiért már 5 éve velem van, annak ellenére, hogy nem mentek a dolgaink mindig túl jól. Én sajnos egy elég komoly betegségben szenvedek, ezért is szeretném meglepni. Szeretném megköszönni neki, hogy kitart mellettem és támogat. Sajnos nem vagyok túl kreatív, így szükségem lenne mások tanácsára.

Étterem kizárva, mert az már sokszor volt és sajnos sokszor vagyok rosszul is, így idegen helyeken nem tudok enni. Budapest környéke illetve Budapestről könnyen megközelíthető helyek érdekelnének.

Köszönöm a segítségeteket!:)



2016. jan. 17. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki valami élményt, van ilyenekre egy valag kupon pl. a bónuszbrigádon.
2016. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért írhattál volna kort/nemet meg valami konkrétumot ,hogy miket szeret.

de így láthatatlanban azt mondom, hogy főzz neki. a kedvenc kajáit . leves,főétel, desszert. mire megy, legyen már kész, esetleg csak újramelegíteni kelljen.

ezt megeszitek utána esetleg egy közös fürdés?:D ha van kádatok?

utána közös filmezés +szex? ha nő vagy akkor ott is beújíthatsz valami új fehérneműt.

szerintem ez jó otthoni program.

de ha inkább elmennétek otthonról, akkor előre megbeszélni egy közös kiruccanást a hétvégére? ez meg emberfüggő,hogy mire vágytok. akár egy wellness hétvége, akár egy kis túra, vagy horgászás.. bármi, ami mindkettőtöknek megfelel.


vagy az első randit "megismételni". mi pl szerencsejátékozni voltunk 1. randin+kajáltunk mellette a büfébe. még mindig megvannak ezek a helyek,egyik évfordulónkon vissza is mentünk, mint az 1. randin.:) az is nagyon hangulatos volt

de nyilván ha 1. randin csak sétáltatok vagy nem volt ilyesmi program akkor ez nem játszik

2016. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm.

Írtad, hogy nem szeretsz idegen helyen ÉTKEZNI... Nos, én welness hétvégét ajánlottam volna, csak hát ott kell enni. De azt javaslom, a párod érdekében próbálj meg egy kicsit alkalmazkodni. :) bár mondjuk ez a betegségedtől is függ.

Én egy kis albumot csinálnék Neki. Személyre szóló, megható ajándék. Ragasztanék bele képeket, idézeteket írnék, dekorálgatnám, rajzolgatnék bele, egy - egy személyes üzenet akár, ha találsz, akkor jó lehet négylevelű lóhere beragasztása :D...

Emellé még csinálhatnál egy dobozkát is. A dobozba rakhatnál kis kártyákat, amelyekre olyan dolgok lennének ráírva, hogy mit szeretsz benne, vagy éppen mit köszönhetsz Neki. Minden reggel kihúzna a dobozból egy cetlit, elolvasná, és lehet, hogy jól indulna a napja. :)

Olyat is csinálhasz, hogy szintén egy kis dobozba teszel cetliket; de ezekre olyanok lennének írva, mint pl. hogy ha máskor ő nyírja a füvet, most elvégzed ezt a munkát helyette.

Egy kis, átlátszó cserépbe tehetnél pár díszkavicsot, a tetejére pedig valami kis növényt. :)

Személyes képeslap.

Egy kis, elhasznált pl. borosüveget kimosol, majd az üvegbe beletöltöd a kedvenc italát. A kupakra ezután ráírhatnál valami kis üzenetet, mint a Topjoy kupaknál. :D

Süti? Szerintem süss pár muffint, majd szórd meg őket kis cukorkákkal, díszítsd ki cukormázzal... Gyönyörűen fpg festeni! :)

A csomagolás nagyon fontos része az ajándéknak. Szerintem egy cipősdobozba tedd bele az ajándékait, majd a cipősdobozt vond be egy teljesen natúr csomagolópapírral. Ezután a csomagolópapírt szépen, esztétikusan díszítsd ki, pl. kis szívecskékkel, virágokkal, kis üzenetekkel, pici rajzokkal, pár fotóval.... És kész is az egyedi csomagolás! Ha van, akkor kösd át a csomagot egy díszszalaggal, és voilá!

Remélem, tudtam segíteni. Majd írd meg, végül mit készítettél, és örült -e neki! :))

11/L

2016. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket. Én 22 vagyok a párom pedig 26.

Higgyétek el próbálok hozzá is alkalmazkodni! a wellness hétvége jól hangzik. Ha 1-2 órát a kajálda helyén maradunk, akkor nincs baj, mert annyi időn belül általában kiderül, ha rosszul leszek.:)

2016. jan. 18. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz egy konkrét nagyon jó ötletet kitalálni, akkor megpróbálhatod az egész napot apró figyelmességekkel, programokkal felejthetetlenné tenni. :)


Ágymozi:

Nem voltam, úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni, de az ötlet nekem tetszik.

[link]


Éjszakai hajózás a Dunán:

ezt próbáltuk a párommal, hatalmas élmény volt, pedig úgy semmi extra nem történt, de nagyon élveztük, enni nem kellett, csak egy italt kaptunk :)


Szabadulós játék:

ez többféle témakörben létezik, lehetséges, hogy van pont nektek való is.

Linkelek egy példát:

[link]


Nulladik óra:

ezt most találtam, de érdekesnek hangzik

[link]


Esetleg valamilyen élményrepülés, ha elég bátrak vagytok:

[link]

2016. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon köszi!!:)
2016. jan. 19. 17:52
 7/7 anonim válasza:
Na kerdezo, h sikerult.? :)
2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!