Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vesztek párotoknak évfordu...

Anivagyok kérdése:

Mit vesztek párotoknak évfordulóra? Tudom gázul hangzik, ismerem a párom nyugi de mindenünk megvan igazából. Mit adjak neki akár jelképesen a 9. Évfordulóra?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt.Régen nálunk is ez volt,sosem tudtam mit vegyek.Aztán kitaláltam,hogy minden évfordulón menjünk el valami új helyre.Így nem költünk felesleges ajándékra,viszont rengeteg élmény,emlék lesz belőle. :)
2016. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ismindig valamiutazást, programot szervezünk.
2016. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fozzel neki es otthon gyertyafenyes vacsi. Vagy csak siman elmennetek vacsorazni egy jo helyre. Ora, graviroztathatsz bele. Ha hasznal mandzsettat, abba is graviroztathatsz ha talalsz olyat. En legutobb egy lakatra graviroztattam egy szivet es azt hogy "orokke" megtette a hatasat: meghatodott.
2016. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem adok, közös, gyerekmentes programot csinálunk.
2016. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek;)
2016. jún. 9. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!