Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Évforduló kérdésre vélemény?

Évforduló kérdésre vélemény?

Figyelt kérdés
2 évesek leszünk a pàrommal ( vőlegényemmel) Kitalâltam, hogy meghívom vacsizni abba az ètterembe ahol megismerkedtünk. Szóltam neki, hogy ne csinâljon programot. Mondta hogy màr csinàlt ugyanis vacsizni akar vinni. Mondtam neki hogy èn is. Erre az volt a vàlasza hogy ( örülve) akkor hívjam meg èn ő meg majd jövőre. Azt tudni kell hogy együtt lakunk ès külön kasszàn. Ez az egyszer te egyszer èn módszerral vannak a programok. Szerintetek?
2016. okt. 21. 16:20
 1/5 anonim válasza:
Szerintem túl körülményesek vagytok... te meg csinálj egy másik napra egy másik programot, vagy vacsi után lepd meg valamilyen szexuális jellegű meglepetéssel...
2016. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg hogy hívjam meg èn őt vacsizni
2016. okt. 21. 16:29
 3/5 anonim válasza:
Most tulajdonképpen mi a konkrét probléma? :) Mindketten vacsorát terveztetek, kiderült, örültetek, elmentek. Innentől már nem tökmindegy, hogy ki hív meg kit? Jegyespárként gondolom együtt éltek, tehát közösen fedezitek a kiadásokat. Mikor tervezitek befejezni az egymással szembeni - bocsánat, de - sz..rràgóskodást? Fizesse, aki akarja/tudja, vagy ha ennyire fontos, akkor fizessétek felesbe, oszt' ennyi...
2016. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem.pont ez az hogy külön kasszàn
2016. okt. 21. 16:34
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, milyen választ vársz...

Most szidjuk, hogy mekkora tapló, hogy nem ragaszkodik hozzá, hogy ő hívjon meg?

Vagy dicsérjük, hogy milyen rendes, hogy átadta neked a lehetőséget, és ő meg kitalál helyette valami mást?

A ti kapcsolatotok, ti éltek benne, elvileg ismeritek egymást... Nem lehet egy kiragadott részlet alapján megítélni egy párkapcsolatot.

Ha téged zavar a helyzet, akkor beszéld meg a pároddal.

2016. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!