Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mit adnátok 1 éves évfordul...

Ti mit adnátok 1 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőm 18 éves, csöppet vissza húzódó, szereti az olyan dolgokat ami a német nyelvvel kapcsolatos, tehát pl szeret németül könyveket olvasni, imádja a trónok harcát. Én már filóztam azon, hogy egy szál rózsával várom majd elviszem étterembe, majd nálunk mikor belép a szobába akkor egy gyertyákból szívet formáló alakzat jönne ki közepén egy nyaklánccal. Sokan mondták, hogy a nyaklánc már túl sok. Szerintetek is az? Helyettesítsem valamivel?

2017. márc. 14. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egész túl sok. Ha már 1 sima évfordulóra így készülsz, mi lesz, ha egyszer meg akarod kérni a kezét? Kibérelsz egy szigetet és azt rakod körbe gyertyákkal?

Ne vidd túlzásba, mert hamar rád un. A fiatal lányok hamar elvesztik az érdeklődést, ha nem tudsz újat mutatni.

Inkább add oda az ajándékát az étteremben.

Amúgy is hülyén jönne ki, ha hazaérnétek, aztán az előszobában kéne várnia fél órát, amíg te a gyertyákat rakosgatod a szobában.

2017. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se spirázd ennyire túl. Enlékszem mikor 18 voltam,sose jártam étterembe a párommal és nagyon örültem már annak is,hogy elvisz. A virág persze mindig jó ötlet,a nyaklánc is,hogy te juss róla eszébe,de nekem ez így mind együtt túl sok lenne.
2017. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!