Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 30. házassági évfordulóra mit...

30. házassági évfordulóra mit adnátok/adtatok anyóséknak?

Figyelt kérdés
Apósomnak születésnapja is lesz, lehetne esetleg a kettőt egy ajándékkal megoldani. Az is jó lenne ha nem kerülne 10-15 ezernél többe.
2013. ápr. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnének, mire van szükségük?


Ha semmire úgy különösebben, akkor én egy két személyes termál- és szauna belépőt ajándékoznék masszázskuponnal, stb. az ötvenes korosztály általában szeret termálozni :)

2013. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30 éves bor?
2013. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen utazást. Ilyent kaphatsz olcsóbban a lealkudtuk.hu-n is

[link]

[link]

2013. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Házassági évfordulóra semmit.

Minek,ez az ő ünnepük,ajándékozzák ők egymást.


(nálunk legalábbis a párok egymást ajándékozzák évforduló alkalmából,nem a gyerekek)


Apósnak üveg bor szuülinapra vagy amit szeret.

2013. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Bekeretezett fényképet kettőjükrőé. Virág, bor, vacsora.

Igazából szerintem is az ő magánügyük.

Mondjuk az én anyósomék is nagy csinnadrattával szokták ünnepelni, közben meg utálják egymást.

2013. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Apósnak vagy valami jóféle pálinkát ha szereti vagy sört vagy hasonlót. Évfordulóra tényleg valami régebbi képet bekereteztetni kettőjükről vagy valami régebben történt jó dolgot egy vers formájában előidézni ami fontos lehet számukra.
2013. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!