Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 5. hónapra ajándékötletek fiúnak?

5. hónapra ajándékötletek fiúnak?

Figyelt kérdés
24 éves fiúnak :)
2017. máj. 6. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
minek bármi is 5. hónapra? a 19. hétre mit vettél neki?
2017. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Szexi fehérnemű (mármint rajtad).

Ha még nem tartotok ott, akkor vidd el moziba, vagy adj neki valami mindennap használatos tárgyat pl. kulcstartó, feliratozott toll, ilyesmi.

2017. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
minden hónapban adunk valamit egymásnak :)
2017. máj. 6. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 jól írja valami apróság esetleg fényképes egérpad, kulcstartó, bögre. Ha olyan beállítottságú, akkor valami logikai játék, vagy ha bulizósabb akkor kedvenc söre, bora, stb. Megnézni vele a kedvenc filmjét. Ha szereti a Star Wars-t vagy a Gyűrűk Urát akkor egy filmmaraton. Állatrajongó? Akkor egy szegedi vagy nyíregyházi vadaspark nap. Igazából te tudod mennyire ismered, mi érdekli a srácot.


Ha csak annyit tudsz hogy téged, akkor még lehet valami huncutság, pl egy tejszínhab, egy adag gumimaci vagy eper, stb amit elfogyaszthat. Persze csak ha ott jártok és te is nagykorú vagy már.

2017. máj. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos ezek közül sok mindent adtam már neki :D :/ igen, nagykorú vagyok, 22 :)
2017. máj. 7. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagykorú vagy, de még nem lettél felnőtt, ha minden hónapfordulón adsz neki ajándékot.
2017. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Első évben nem fura a havi "évforduló".
2017. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most így belegondoltam a helyzetbe. Nekem most kéne vennem ajándékot a 65. hónapfordulónkra...

Mi csak évfordulót ünneplünk, általában elmegyünk valahova vacsizni. Én még kézműveskedni szoktam, rajzolni, festeni ilyenek, a vőlegényem rózsát, plüssmackót szokott venni (gyűjtöm őket)

2017. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!