Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen évfordulós ajándékot...

Milyen évfordulós ajándékot adjak a páromnak ha úgy érzem már mindent elsütöttem az évek alatt? (Többi lent)

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és ez alatt az idő alatt a szülinapok, névnapok, évfordulók, karácsonyok és a többi, úgymondd elvitték az ötleteimet. Tudom, hogy 5 év nem nagy idő, de mégis szereném valamivel meglepni.

Kerestem már pinteresten, youtube-on és csak úgy random google-ben is kézzel készíthető (diy) ajándékokat, de szinte már mindet megcsináltam, amit meg nem az meg házasságos ... Nyilván kilőve.


Ha tudtok jó ötleteket , ne tartsátok magatokban. Akár privátban is.


(22 L)



2018. márc. 5. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tárgyi ajándékot adj neki, hanem programot, élményt. Például utazzatok el valahova, kiránduljatok egyet, menjetek fürdőbe, állatkertbe, színházba, korcsolyázni, kiállításra. Nagyon felkapottak mostanában a szabadulószobák. Ha nincs kimondottan szüksége semmire, akkor többet ér egy élmény, mint egy porfogó a polcra. :)
2018. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre is gondoltam. Jó ötlet. Megfontolom.


Szívesen veszek még ötleteket, mert az eddigiekből kiindulva valami kis kézzelkészített csekélységnek szokott örülni a legjobban bármilyen program mellé, mert akkor tudja, hogy már "jóelőre" gondoltam rá, hogy kifontoljam és elkészítsem.

2018. márc. 5. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2018. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!