Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Melyik lenne a legütősebb/legj...

Melyik lenne a legütősebb/legjobb farsangi jelmez, amivel TUTI BIZTOS hogy 1. leszek a suliban farsangon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 18:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
ludas matyi, vagy madár ijesztő, vagy pásztor
2012. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én kiskoromban szőlő voltam, olyan volt, hogy egy zöld ruhát vettem fel, harisnya, felső és arra rengeteg zöld lufit varrt anyukám olyan alakban amilyen a szőlőfürt..és 1. lettem, azután való éven pedig indiai nő voltam ilyen díszes anyag volt rajtam ami a szári volt, és nagyon szépen indiai mintára ki voltam festve homlokon pötty stb..és akkor is 1. lettem 20/L
2012. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
ami nagyon utos volt ,egyszer vki turo rudinak oltozott be es meg is nyerte
2012. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Attól függ. Hány éves vagy?
2012. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
12éves vagyok
2012. jan. 21. 16:03
 6/15 anonim válasza:

ősasszony

ha zöld anyagot felszabdalsz, összefűzöd szoknyának, meg szerzel néhány csirkecsontot


vagy pingvin

sima fekete fehér ruha, kartonpapír :)

2012. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az én barátnőm egyszer miniegérnek öltözött és ő nyert!
2012. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát most ez hirtelen jutott eszembe: fehér kezes-lábas ruhát vennél fel, a hasadra narancssárga kört ragasztanál papírból vagy anyagból, a kezedbe tartanál egy tükröt, és te lennél a tükörtojás! Szerintem vicces lenne!
2012. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
a válasz: LMFAO jelmez :D ITT van a leírás: [link]
2012. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én egyszer sütő töknek öltöztem be :DD mondjuk munka van benne, nem nehéz de kell vele dolgozni.

Vettünk 2.5méter anyagot amit összevartunk és aztán alul felül bujtattunk bele madzagot , így összelehetett húzni.Majd párnával kitömtük,ja és fejet is vartunk rá, fekete fehér anyagból szemet meg szájat !! nagyon vicces volt, és természetesen nyertem : D ugyan ezzel az eljárással lehetsz paradicsom is vagy zöldborsó,de a sütőtökre jobb fejet lehet varrni ;)

2012. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!