Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Ötletbörze: minek öltözzön...

Ötletbörze: minek öltözzön 11-es osztályunk? Vagy minek öltözzek én (16, l)?

Figyelt kérdés
Mindenféle ötleteket kérek szépen! Külön köszönöm a vicceseket!
2012. jan. 20. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked meg néhány lánynak tudok egy vicceset: Cica lány, teljesen egyszerű egy fekete tornadressz kell hozzá egy fekete harisnya, fekete cipő ha magassarkú az a legjobb a farkát rongydarabokból könnyen meglehet csinálni ha betömöd egy alapba és azt a fenekénél csak rá kell varrni hogy tartása legyen és ennyi. A füleket egy hajpánttal meg néhány kartonpapírból meglehet csinálni, a bajszot meg sima szemcerkával is össze lehet rakni. Én 2 évvel ezelőtt ennek öltöztem és elég tuti kis jelmez volt. :P
2012. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kalóz

Fejkendő, esetleg szemtakaró a félszemű kalóznak, borosta mondjuk fekete szempilla spirállal készítve, mindenféle színű ing a hasadon megkötve, térdnadrág, térdzokni félcipő.

Kampókéz. Egy barna kartonpapírból hengert csinálsz amibe kb könyökig belefér a kezed. A végére kartonból kampó formát készítesz és bevonod alufóliával.


Vámpír

Hátra fésült leszorított haj, fehér arc, feketével kihúzott szemek, a szád sarkában egy vércsík vörös festékkel. A ruha fehér ing csokornyakkendő, fekete nadrág, fekete köpeny.

2012. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon szuper ötletek vannak.

Nekem még mindig az én ötletem tetszik a legjobban. :)

Egy készlet színes ceruza legyen az osztály.

2012. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-Macskanő

-Sziámiak / egy barátnőddel mondjuk/

-Láthatatlan ember

-K*rvának

-Katica /ez akkor vicces ha Katalin a neved/

-Kés,villa,kanál/olló / ha többen vagytok akkor egységes/

-Busó

-Gyümölcsnek

2012. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háhá! Köszi az ötleteket!

A cica nekem kicsit merész lenne, azt hiszem. Vámpírok nem szeretném, ha lennénk. A kalóz jó ötlet. És a színesceruzák! ZSeniális! :D ... csak ott meg az a gond, hogy nem csak jelmezfelvonultatásról lenne szó, hanem egész estés programról, és egy papírhengerben (így képzeltem el) nem lenne túl kellemes lenni.

2012. jan. 21. 13:38
 6/8 A kérdező kommentje:
A láthatatlan ember a legkényelmesebb megoldás: azt érted azalatt, hogy ne is jelenjek meg? :P Busójelmezt nem tudok szerezni. :( Nincs valami vicces, és házilag is igényesen elkészíthető vagy a kellékek könnyen összesezrválásával megvalósítható ötletetek?
2012. jan. 21. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Egymásnak...

Mármint a barátnőd beöltözik neked te meg a barátnődnek?

A gyümölcs alatt meg pl:. meglehet azt csinálni hogy lila lufikat ragasztasz/kötsz magadra és szőlő leszel...

de ezt kis csokikkal is meglehet csinálni

és ez még valamennyire egyedi is lenne

2012. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ingecengi válasza:
mindenki öltözzön be harry potter figurának:1fekete süveg,1fekete köpeny és fekete nadrág meg valami fekete pulóver
2012. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!