Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözhetnék be farsangko...

Minek öltözhetnék be farsangkor a 15 éves húgommal?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, a húgom pedig 15 és együtt szeretnénk beöltözni.
2012. márc. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Tyúk és tojás
2012. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Farsang rég elmúlt. Nagyböjt van. Ezt nem tudják az iskolátokban?


Függ attól, hogy mekkora a magasságkülönbség köztetek és azonos vagy eltérő-e a nemetek. Öltözz be abba, amit a legjobban szeretnél megmutatni magamdból, de mindig félsz, hogy látszani fog. Engedd a fantáziádat (ha van) és élvezd, hogy farsangkor bárki lehetsz!


Papnő és apácanövendék?

Madám és kurtizán?

Hajóskapitány és matrózinas?

Pap és ministrás?

Tanár és diákja? stb.

Ha harmadik embert is beszerveztek, akkor lehettek a Három testőr. És hatodikban az voltam, Aramis (lányként).

Állati nagy sikerünk volt, díjat is nyertünk.


Nézd meg a Csengetett Mylord c. minisorozat azon részét, amelyben Cissy születésnapjára rendeznek álarcos-kosztümös bulit. Azt hiszem, hogy a "Szerelem és pénz" c. részről van szó, és még az első vagy a második évad filmjei közül való. Rengeteg kosztüm van benne, hátha találsz magadnak és a tesónak valamit, ami tetszik.


Jó szórakozást! :)

2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)
2012. márc. 2. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen a Mikulás szánhúzó T-rexe, te meg a Húsvéti nyúl.

Akkor én vállalom a Mikulás szerepét! X)

2012. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TomMunk válasza:
Én egyik osztálytársammal asterix-obelix párosnak öltöztünk, és különdíjat kaptunk. Gondolom e nektek annyira nem jön be. Mit szóltok ahhoz, ha beszerveztek egy harmadik embert, és Mókusok lesztek? :D
2012. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, de már elmúlt a farsang. De nagyon szépen köszönöm! :))
2012. márc. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!