Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Luke Skywalker-nek öltöznék...

Luke Skywalker-nek öltöznék be farsangkor, hol vehetnék hozzávaló jelmezt?

Figyelt kérdés

Végső soron egy világos színű fürdőköpeny is jó lehet.


Tudtok ötleteket adni hol vehetnék fürdőköpenyt Bp. belvárosában?



2013. febr. 3. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen jelmezt kb. minden jelmezboltban árulnak. Voltan nyáron a Star Wars con-on, és minden második ember be volt öltözve, kompletten jedi-nek, sok Luke is volt... Ők is szerezték valahonnan. Jó, gondolom Amerikában több helyen van, de szerintem itthon is találsz.


Fürdőköpenyt pedig szinte bárhol kapsz, sétálgass mondjuk a WestEndben, és tutira találsz.

2013. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láttam én is 8-10 ezrekért a neten fürdőköpenyt sőt Skywalker jelmezt is, de ennyit nem akarok kiadni azért, hogy egyszer hordjam pár óráig.


Egy világító villogó játék fénykardot közben rendeltem a Vateráról 500 ft-ért, de világos köntöst nem találtam, a boltban meg azok is elég drágák, nincs valami tippetek ,ahol olcsón tudnék egyet venni?

2013. febr. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!