Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogyan készítsek szörnyella...

Manó98 kérdése:

Hogyan készítsek szörnyella de frász jelmezt/sminket?

Figyelt kérdés

Suliban lesz farsang és tetőtől talpig be kell öltözni, én arra gondoltam hogy beöltözök szörnyellának, csak az a baj hogy nem tudom milyen legyen a jelmez/smink.Segítsetek!:)

/14éves lány/



#farsang #smink #jelmez #szörnyelladefrász
2013. febr. 8. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos ezt otthoni ruhákból nem tudom, hogy lehetne megoldani: Én a következőt tenném: Vennék a boltban ilyen hajszínező sprayt, lehetőleg fehéret és ugye a hajam egyik felét befújnám vele.. Ruhának én fekete szoknyát vennék csizmával, fekete felsővel és egy fekete bundát. Szereznék egy nem használt fehér kesztyűt (ha lehet ilyen hosszút) és sálat és mindkettőre festenék fekete dalmata foltokat.. Sminknek nagyon élénk piros rúzst hazsnálnék és valami sötét szemfestéket..
2013. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél!:D
2013. febr. 8. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!