Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be farsangkor?...

Minek öltözzek be farsangkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pénteken lesz farsang. Gondoltam, hogy esetleg lehetnék csingiling de sajnos ahhoz nincs szárnyam. Esetleg mi lehetnék ami nem túl hétköznapi? 15/L

2013. febr. 18. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Legyél Borg.

[link]

[link]

2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2013. febr. 18. 21:57
 3/15 anonim válasza:
Mézga Kriszta
2013. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szörnyellának
2013. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valami szexis nővérke/doktornő.

Ludas Matyi

török hastáncosnő

2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2013. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Labellonak.

Egyszínű rózsaszín ruha.

Elöl hosszában ráírva,hogy Labello.

Az arcodra (és a válladra,ha ujjatlan a ruha) egy cseresznye festve.Kész is a Cherry Labello.

Spongyabob:

Egy nagy méretű dobozt a megfelelő helyeken kivágni,fejedet kidugni.Sárga papírral bevonni.A szivacslyukait másik árnyalatú sárga színes papírból ráragasztani.Kezeknél szintén lyukak.Magadra veszed a dobozt,kezeidet kidugod.Harisnyát és rövid nacit viselj hozzá.

Medúza:

Egy hatalmas szalmakalapot (minél nagyobb a karimája,annál jobb) vonj be világoskék anyaggal.Ragassz a kalap szélére körbe világoskék krepp papír csíkokat.Mehet akár egy árnyalattal sötétebb kék is mellé.Rajtad pedig világos kék vagy fehér ruha legyen.

Múmia:

Rengeteg fáslival beteker Téged valaki.Külön a lábaidat és a kezeidet,hogy kényelmesen tudj mozogni.

2013. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Legyél egyszerű civil ember :D

Csak egy hétköznapi ruha kell hozzá, farmer, valami fölső, valami cipő, egy szolid smink és jóvan :D

2013. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én nemrég voltam egy farsangi bulin. Fiú voltam :D Elkérsz egy inget vagy zakót és egy farmert apukádtól, tesódtól vagy fiú ismerőstől, szemceruzával szakállat az álladra vagy körszakállat, attól függ neked melyik néz ki jobban, a hajadat kösd fel és úgy vedd rá a baseball vagy sísapkát :)

20/L

2013. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tényleg minek is öltözz? Vetkőzz. :P
2013. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!