Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Mik legyünk farsangon? Nyolcad...

Mik legyünk farsangon? Nyolcadikosok vagyunk ezért tőlünk várják a legtöbbet. Ötlet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 22:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
csináljatok x faktort, 4-en el tudják játszani a 4 zsúritagot, de akár lehet több tagja is, mert vissza lehetne hozni Ferót, vicces beszólásai voltak., meg Ildikót is. A többiek pedig választhatnak a körábbi x faktor sztárok közül, a nyerteseket és a válogatókon 1-2 vicces figurát is be lehetne dobni. Aki Vastag Csabát alakítja még a zsűri pultjára is felmászhat. meg hívhattok 1 vendégelőadót, pl v.ki Kasza Tibi lesz.
2014. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha alacsony igényszintű embereknek fogtok farsangi előadást tartani, akkor - ahogy az előttem szóló is mondta - ez az X-fucktoros sz*rság tökéletes lesz számukra.
2014. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akinek pedig általában jobb dolga is akad minthogy ilyen szenny csatornákon/műsorokon legeltesse szemét, az nem fog érteni belőle semmit. Nektek kell eldöntenetek hogy melyik fajta típusból lesz több a nézők soraiban. (Előző voltam)
2014. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan te se nézed, de azért tudod kik vannak benne....
2014. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom azok vannak benne, akiket az első hozzászóló írt. A Feróról már hallottam, de erről a Vastag gyerekről még nem.
2014. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én a büdös életbe nem csinálnék semmit 8-an
2014. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szerintem kössétek össze a farsangot a Valentin nappal, és legyetek az irodalom vagy a történelem hires párjai. Vagyis azoknak öltözzetek.

Pl : János Vitéz és Iluska(Petőfi - János Vitéz) vagy Bornemissza Gergő és Cecei Éva(Gárdonyi - Egri csillagok)

Caesar és Kleopátra, vagy Hürrem és Szulejmán ( XD )

Szerintem ilyen még tuti nem volt, meg jó pont a tanároknál, mondván: milyen értelmes gyerekek vagytok.

Amúgy a x faktoros marhaságnál MINDEN jobb....

2014. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
eddig 1 értelmes választ kaptam. utolsónak köszi;)
2014. jan. 16. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Örülök, hogy segithettem :)

Amúgy bocsi az elirásért, nem Caesar, hanem Antonius :D

2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!