Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Cup songhoz öltözék?

Cup songhoz öltözék?

Figyelt kérdés
Ma a suliban farsangon előadjuk a cup songot. Az egyik barátnőm fog énekelni, mi addig poharazunk. Viszont nem tudom, hogy öltözzek fel. Bármilyen ruha lehet. Farsang után lesz "buli". Általában szoktam kardigánt hordani, csinosabban öltözködni, hajpántokat a hajamba tűzni... viszont most fogalmam sincs, hogy öltözzem fel. (Lány vagyok.)
2014. febr. 8. 10:36
 1/1 anonim válasza:
Helló! Mi is Cup Song-ozni fogunk. Én fiú vagyok, de ajánlom, hogy amilyen színű a poharad, az a szín egy kicsit legyen benne az öltözékedben. Például nekünk kék színű lesz, így én egy kék színű pólót fogok viselni, egy férfi kardigánnal. Fekete színű kardigánnal. De ez az én véleményem.
2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!