Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Valaki adna egy kis segítséget?

Valaki adna egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves tini vagyok és pénteken farsang van és nincs ötletem minek öltözzem én az egyik kedvenc játékomba egy maszkra gondoltam nem tudom ki ismeri : " Pay Day 2" Csak egyáltalán nem tudom hol lehet kapni maszkot róla vagy szerintetek valami jó ötlet?

2014. febr. 12. 08:15
 1/4 rathedgehog válasza:
Szerintem a Pay Day-t sokan ismerik, híres játék. Sajnos azt nem tudom, hol lehet ilyen maszkot kapni, de internetről biztos lehet rendelni (Ebay, esetleg a játék hivatalos honlapja). Csak nem biztos, hogy péntekig megérkezne. :(
2014. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rathedgehog válasza:

Tudod, mi jutott még eszembe? :)

Ha vennél testfestéket, esetleg magadnak is elkészíthetnéd. :) Hobbiboltokban, Printkerben biztos kapható, nem is túl drága.

[link]

Majd írj, hogy mire jutottál! :)

2014. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhu ezek az arcfestékek nem az én stilusaim kedves 1.válaszoló megnéztem az ebayon csak kiakadtam :o 7000 ezer forint egy maszk ?:ooo De ez még nem minden 120000 Ft a 4 maszk egybe :o Szernitem nem magyar fizetésekre gondoltak :)
2014. febr. 12. 12:45
 4/4 anonim válasza:
papírból össze rakhatnál egyet
2014. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!