Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kis segítséget adna...

Egy kis segítséget adna valaki? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szoval.. 17 éves vagyok, lány, 177 cm és 88 kg..

Egy évvel ezelőtt 110 kg voltam, tehát sikeresen leadtam 22 kg-ot.. Járok edzeni, ugrálókötelezek, méghozzá versenyszerűen, ezzel nincs is gond, hiszen nagyon megy, és ügyes vagyok benne és mindezek mellett imádom csinálni.. A BMI értékem még mindig a túlsúlyos kategóriába esik, és ahoz, hogy normál legyen, minimum 8,5 kg-ot kéne még leadnom.. Abban kérném a segítségeteket, hogy tudnátok-e javasolni nekem valami fogyasztószert, amivel könnyebben menne? Hallottam a káposztaleves kapszuláról és az L-Karnitin tablettáról is.. Mi a véleményetek róla? Elkezdjem valamelyiket szedni? Hatásos lesz? Valamint kipróbáltam már a szűzteát, de tea formában, és egyáltalán nem hatott.. Szoval nagyon hálás lennék ha valaki egy biztos infót adna, amivel segít nekem.. Előre is nagyon köszi, és nagyon fontos lenne, ugyanis már 3 hónapja nem fogytam 1 kg-ot sem, és már csak 4 hónap áll rendelkezésemre hogy leadjam ezt a 8,5 kg-ot.. (4 hónap, mert nagyverseny lesz és kötelező a BMI-nek a normál kategóriába esni) Szoval mégegyszer köszönöm előre is annak a segítségét aki segít:D


2012. aug. 25. 21:59
 1/1 poiu ***** válasza:
78%
Hogy adtad le a 22-t? Fogyasztószerek nincsenek. Egyszerű, kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit elégetsz. Ezt sokan úgy próbálják elérni, hogy kevesebbet esznek a szokásosból, mások pedig mást esznek. Ez utóbbi a könnyebb: paleo, Atkins, tehát olyan kaják, amik nem etetik magukat. Egyszerűen, ha nem eszel keményítőt (kenyér, krumpli, rizs gabonatermékek) és helyette zöldséget fogyasztasz, tudsz fogyni (ki tudná magát halálra enni párolt brokkoliból? És almáspitéből? :-). Ezzel együtt, nem lesz könnyű, mindig az utolsó 5-10 kg. a nehéz. Sok sikert!
2012. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!