Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek farsangon?

Minek öltözzek farsangon?

Figyelt kérdés
7. es lány vagyok és egy olyan jelmezötlet kéne, ami egyszerű, vagyis az otthon összeválogatott ruháimból megvalósítható, de nem is kisgyerekes, mármint pillangó meg tündér meg kiskutyus nem akarok lenni. Valaminek beöltözni meg tök poén! Előre is köszi a válaszokat!

2014. nov. 2. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Öltözz rockernek vagy metalheadnek. Kartonból kivágsz egy gitárt + fekete cuccok és ha metalhead akarsz lenni, akkor megkéred anyukádat, hogy csináljon meg neked egy black metaller arcot, de ha te is tudsz már, akkor nézel egyet. :)


Görögistennő.


Bohóc.

2014. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vámpír, menyasszony, ördög, angyal, Super Mario, mignon a Gru-ból, Charlie Chaplin, Michael Jackson, boszorkány, zombi, járkáló a TWD-ből, anime karakter, karakter egy játékból, halványlila... Igazából mindegy, csak ne az a tipikus "mi legyek áhh nem jut eszembe semmi akkor kirúzsozom vörösre a szám mert yolo". Azokból mindig van 1 rakat, meg pinup girlökből is, és mindegyik borzalmas. Légy kreatív. 16/L
2014. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy az a vicces, hogy 5.- ben pont rocker voltam. :-)
2014. nov. 9. 18:09
 4/6 anonim válasza:
Én mosógép voltam 7. osztályban. Előtte meg vegita :P :D
2014. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom aktualis-e meg mert mar reg nincs ilyen mert nem altalanosba jarok. Fiu vagyok en pl anno evekben. Mikor altalanosba jartam. Voltam hercegno,bodi guszti,Polgar mester meg meg seriff is. A tobbire nem emleszem. Lehetsz pl tancos,pikachu vagy valami pokemon,katona,rendorno,valamilyen enekes sztar,Tudos. Ennyit tudok. Hajra :)
2014. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyel voodooo baba tudom kicsit halloweenes de en az leszek
2014. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!