Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » S. O. S! Holnap farsangi...

S. O. S! Holnap farsangi buli! Mi legyek? Nem tudom mi legyek ezert plss valamit gyorsan mondjatok! (HA lehet itthon is ellehessen kesziteni) 13/L

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok s nyakomon ul a farsangi bal ami holnap lesz!Pls segitseg!Ne legyen kicsis : katica,hercegno,kiralyno bohoc,boszorkany se Haloweenes : ordog,halot,fekete angyal!Koszi elore is! 13/L

2015. febr. 6. 18:42
 1/9 papagenou válasza:
figyelj kislány, mindegy, csak ne legyen k**vás. mit szeretsz? van hobbid?
2015. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Láthatatlan ember:nem kell semmit csinálnod,semmi sem kell hozzá ,csak bemondatod a neved és kész. :)
2015. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
papagenou hat enekelni szeretek de semmi keppen nem akarok enekes vagy szinesznek oltoznii,szeretem meg a tortenelmet es sportolni is :3
2015. febr. 6. 18:59
 4/9 papagenou válasza:
és betudsz öltözni valamilyen történelmi kor ruhájába? - kicsit későn gondolkodsz ezen :D
2015. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
barminek be lehet oltozni ,betegvoltam ezen a mult heten s nem voltam suliba s ma szolt a bartnom h holnap Szombaton tartsuk s hat meggyogyultam es jelenlet muszaj,de barminek be lehet :D:D
2015. febr. 6. 19:05
 6/9 papagenou válasza:
és tanár tudja, hogy már nem vagy beteg? :P
2015. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 papagenou válasza:
lehetnél csillagfejű csavarhúzó, hogy klasszikus viccet idézzek. Nem tudom kislány. nézz szét a ruhák között, szüleidében is, régi cuccok közt, hátha találsz valamit amiből össze lehet dobni.. bármit :)
2015. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Öltözz be csövesnek, nem kell sok, pár szakadt ruha, ujjatlan kesztyű, kócos haj, kormos(piszkos smink) egy üres borosüveg, ha lehet sötét üveges.


Vagy öltözz dívának. Körömcipő, kiskosztüm, elegáns smink, esetleg hosszú szipkás cigaretta(ezt kartonból tudsz csinálni), hosszú gyöngysor, kis hálós kalap(a hajpántra ragasztott díszkalapka is megteszi). Elegánsan feltűzött haj.


Ha eltudsz menni holnap még vásárolni ezeket a kellékeket olcsón be tudod szerezni, és még nagyon kéz ügyeskedned sem kell.

2015. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!Es igen tudja :)) Holnap este lesz amugy is a buli szoval elmehetek nyugodtan vasarolni, de meg ha vannak otletek nyugodtan meghalgatom holnap delutan 13:00 oraig
2015. febr. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!