Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Tudnátok segíteni jelmez...

Tudnátok segíteni jelmez ügyben? 14l

Figyelt kérdés

Az iskolában úgy van a farsang, hogy összeírnak filmeket és abból húzunk. Mi idén a Karib tenger kalózait húztuk. A jelmezt ithon készitjük nekem eddig ez az ötletem:

Felveszem anya egyik fehér injét és vagy egy kendőt vagy egy övet felveszek hozzá(még nem döntöttem el)

A hajamat kibontom, kicsit összekócolom és egy kendővel félig hátrakötöm

Néhány ékszeremet felveszem nem teljesen rendeltetés szerüen

Jelenleg nadrágnak lovagló nadrág de kátha lessz jobb

Valamennyire kifestem az arcom: hegek sebek ilyesmi

Ez szerintetek így jó ötlet? Cipőnek milyen lenne jó, csizmám sajnos nincs. Övnek a kendö vagy a rendes öv lenne jobb. Meg hasonlók. Szerintetek hogy lenne jó? Utolsó évünk és idén szeretnénk megnyerni a jelmezversenyt meg hülyéskedni is egy kicsit.



2016. jan. 19. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Összessègèben nekem tetszik az elkëpzelès. Mivel kendőt kötsz a hajadba èn övet hasznàlnèk a derekamon, de valami règi kopottas darabot. Cipő: mondjuk egy bakancs. Esetleg egy fèrfi alkalmi cipő. Ès mindenkèp kell valami fegyver. Egy kard lenne a legjobb.
2016. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tupírozd fel a hajad az mindig nyerő és vegyél zöld vagy fekete kontaktlencsét mert az titokzatos...

kendő a hajadba jó ötlet.

Nem is kell cipő ha olyan nadrágot választasz ami lóg rajtad az aljn kihúzgálod a szálakat hogy olyan szakadt hatást érj el, a térdénél vágd ki és ha ilyenből csinálsz egy térd alá érő nadrágot és mezitláb lépsz színre hanyatt esnek tőled ha jól csinálod meg.

Sok sikert!

2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!