Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangi jelmez? 15L

Könyvmoly18 kérdése:

Farsangi jelmez? 15L

Figyelt kérdés

Hali, tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de kort sok helyen nem látok. Milyen jelmezt ajánlotok 15 éves lánynak. Már nem igazán a jelmezverseny bajnok akarok lenni ilyen spenótos tojással, állat jelmezzel (Mondjuk nem lesz jelmez verseny, de ez mellékes :D) Hanem keresek valami ötletes hacuka ötletet, ami azért kellően csinos is.. :) (Persze semmi ízléstelen, ilyet ne is írjatok:D)

Ja és ha lehet akkor házilag is össze lehessen hozni. :)

Előre is köszi!=)



2016. jan. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A húgom is 15 éves és ő sem akar túl cuki állatos meg ilyen gyerekes jelmezeket, hanem amolyan másabb akar lenni. Ő mondta hogy tornászlány akar lenni olyan amilyen én voltam 15 évesen csak én valójában is tornáztam :D de én poén kedvéért 15 évesen önmagamnak öltöztem be csak a tornász ruhámat vettem fel, ugyanúgy csak a dresszem kellett annyi hogy alá vettem fel harisnyát hogy ne fagyjak meg és a hajam kontyba tettük meg vettem fel egy sortot hogy mégse bugyiba rohangáljak órákon keresztül.


A húgomnak ez megtetszett és ő is tornászlány akar lenni, dresszt nagy nehezen kerítettünk neki kap egy sortot hozzá meg ugye egy harisnyát és egy balerina cipőt vesz fel hozzá hogy a lábát kímélje ez jó mert rátud öltözni civil ruhába és abba kényelmesen eltud menni. Próbát már csináltunk igen dögösen néz ki és sportosan de mégsem kihívóan ahogyan egyesek.

2016. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet, köszönöm :)
2016. jan. 26. 16:40
 3/6 anonim válasza:
Én 15 évesen stewardessnek öltöztem, nem nehéz csak egy fekete szoknya, egy ing, a nyakadra egy kis kendő esetleg vmi kitűző(ezt papírból könnyű megcsinálni) kontyba fogott haj és kész is :)
2016. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez is jó lenne csak sajnos már az lefoglalta ezt a szerepet akinél lesz a farsang :/ :) de azért köszönöm :)
2016. jan. 31. 08:58
 5/6 Kata0403 válasza:

én 9.ben "anya eperlekvárja" voltam

[link]


ez nem én vagyok :)

2016. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Öltözz be nudistának. Nagy sikered lesz.
2016. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!