Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangon miért tüc-tüc és...

Farsangon miért tüc-tüc és nyálas, modern pop, , zene" van? Nem lehet pl. rockot vagy metált?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a farsang és nagyon nincs kedvem menni, főleg a zene miatt.

Oké most nem death meg black metalra gondolok de pl. Metallicát vagy Iron Maident el tudnának viselni...



2018. febr. 8. 17:34
1 2
 11/17 D-Mano válasza:

Kedves #10-es!


Számomra sem csupán a rock/metal és a nyálas tuc-tuc létezik. De gondolom, ha egy Michael Flatley zenei betétet vagy egy Celtic Woman zenét, esetleg egy kis Angela Aki számot szorgalmaznék egy-egy eseményen, az sem volna túl népszerű. Ez van... 😕😃


/#9-es/

2018. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tom Benko ***** válasza:
100%
@11: Tök mindegy, mit, ha nem a minimális tartalmi és zenei megoldásokkal operáló rádióbarát izé szól, akkor már egy csomóan kimennek. Egyszerűen azért, amit írtam: minél több embert akarsz elérni, annál kevesebbet szabad beletenned.
2018. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 D-Mano válasza:

Tom Benko!


Ebben van igazság.


/9-es alias 11-es/

2018. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Jaj nem pont rád értettem, csak sok olyannal találkoztam akik úgy gondolják, hogy csak az a két kategória létezik.. :(


10-es voltam.

2018. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert átlagosan/általánosan ezt a divatot, ízlést fogadják el. Erre gondolnak, hogy ezt mindenki , vagy a többség 'kajálja'.
2019. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*Egyéb nyálas zenékkel meg hörgéssel meg pl nem akarnak reklamálásokat kiváltani talán.
2019. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*mert azt ez a tippjük, hogy ezt mindenki elfogadja, ezt még mindenki elfogadja; vagy ez még ilyen határeset másoknak meg, akiknek még esetleg lehet, hogy még éppen belefér. Tehát van akinek tetszik, meg vannak, akik még éppenhogy nem tépik a hajukat tőle; tehát még nekik is talán-talán elmegy és belefér.
2019. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!