Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsang, kit minek öltöztetett...

Obione kérdése:

Farsang, kit minek öltöztetett be anyuka apuka kiskoraban pusztan joszandekbol amit rühellt? XD

Figyelt kérdés
Ferjem pl vietnami nem tudta mi utalta a "hulye" sapkajat. nalam szinten mindenki kiralyno volt en meg indiai. Baratnom meg mindig meseli h gomba volt es utalta. Itt olvastam a gyakorin h valakit meg borsonak oltoztettek be

2019. febr. 24. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

1x Rubik kocka voltam :D

Élmény volt egy kockában mozogni egész nap :D

2019. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem rühelltem, voltam tavasztündér, viráglány és cigánylány, másra nem emlékszem. Azt rühelltem, hogy hercegnő szerettem volna lenni, de anyukám azt mondta, mindenki hercegnőnek öltözteti a lányát, és az milyen unalmas, ezért én nem lehettem soha hercegnő. Azért örültem a cigánylány jelmeznek, mert földig ért a szoknyám és az majdnem olyan volt, mintha királylány lennék. így hát az én kislányom idén hercegnő volt és nem volt ellene semmi kifogása, otthon is mindig hercegnőnek öltözik. Ha azt szeretné, akkor tőlem minden évben lehet hercegnő.:)
2019. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
92%

Michael Jackson anyukám ötlete volt.

Ja és lány vagyok :D

2019. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Arőzsehordó festménynek öltöztettek. Kleopátránák(azt se tudtam ki 8 évesen). De kellett skótnak öltöznöm,mesemondó szerepet vállalnom anyukám osztályában... tanár gyerekként sok rám eröltetett program
2019. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Piroskának, piros ruhában, kis kosárkával. Rühelltem a piros színt, de ilyen ruhám volt, szüleim meg nem varrózsenik :D

Pár éve amúgy akartam volna Michael Jackson lenni egy farsangi bulin, de nem találtam jó parókát :D (én is lány vagyok)

2019. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
egyébként utólag is kapja be Cs. Pisti, akit kutyának öltöztettek 1986-ban, és valami vattából volt a szőre, ami pokolian hullott, folyton szedegethettem le a ruhámról (úgy rémlik, akkor már valami normális voltam, nem Piroska).
2019. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
#6 hát látod, ha prérifarkas lettél volna, jól megfuttattad volna Cs. Pisti-kutyust! (Szétröhögöm magam ezeken a fantáziadús ötleteken:)
2019. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
40%
Engem lánynak öltöztetek be és egész héten azal baszogat.ot mindenki a tanárok is meg hogy a lány wcbe menyek be ne a fiuba
2019. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Öregasszonynak 1.o. és 2.o-ban is. Utáltam. A hülye anyám ötlete volt, pedig úgy szerettem volna valami csajos dolgot.
2019. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem ruhelltem oket, Keresztanyam tok jo jelmezeket varrt: bohoc, eper, varazslo.
2019. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!