Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Hány éves korig tartjátok...

Hány éves korig tartjátok vagy tartottátok a gyereknapot?

Figyelt kérdés
Szerintetek a gyereknap miről szól? A általánosan értett gyerekekről (kb. 14 alatti) vagy a szülőknek a gyerekeiről (tehát akár 40 évesen is a gyereke)? Ti hány éves korig tartjátok majd vagy tartottátok? Kornak megfelelően milyen ajándékokat adtok vagy hogyan töltitek a napot?

2021. máj. 30. 12:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 vagyok, a feleségem meg 43
2021. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
20%
21.#, nem ez volt a kérdés!
2021. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
En kicsit sajnalom, hogy falun nottem fel. Nem voltak nagy gyereknapok, de szivesen gondolok vissza ra az iskola udvarban. Egy ido utan egyre kisebb lett a gyerekszam, a suli is bezart, nem voltak nagy “bulik”. Szuleim ezen a napon nem vittek sehova kulon, nem volt sok penzunk. Aztan 20 evesen felkerultem varosba egyetem miatt, es meg akkor is szivesen kimentem az ottani gyereknapra. En addig vinnem a gyerekem ilyen napokra, amik o igenyli, de ha 20 eves lesz a gyerekem, es nem ellenzi majd, akkor is elmehetunk valahová egyutt, állatkertbe, wellnessre, erdei setara es igy tovabb. :)
2021. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
67%
Mi soha nem tartottunk gyereknapot. Ugyanolyan, mint egy átlagos nap. Sok szülő eléggé túlzásokba is esik. Véleményem szerint nem csak ekkor kell elvinni a gyereket valahova, hanem az év bármely napján lehet rá időt szánni.
2021. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%
84
2021. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Közel a 40hez még mindig tartunk anyák-, apák- és gyereknapot. Ajándékok helyett viszont az időnket adjuk a másiknak és közösen italozik ilyenkor a család.
2021. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
100%
Mi idén is tartottunk gyereknapot, de ajándék nálunk sem volt sosem, mindig csak valami program. Idén anyukám a kedvenc ételemet főzte és elmentünk cukrászdába, meg sétáltunk kicsit a környékén. Nagymamák is felhívtak felköszönteni engem és szüleim is, mivel ők a gyerekeik. :)
2021. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagyok, de még mindig mondja édesanyám, hogy nagyon boldog gyereknapot! Ennyi aztán mosolygok egy jót😁
2021. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
38 vagyok. Tartjuk a gyerek napot is (nyilván nem olyan szinten) és anyák napját is.
2021. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
30 évesen már furán érzem magam az ajándéktól, mert tudok venni ezt azt magamnak is. De arról szól, hogy a gyerekeinkkel vagyunk, lehet unoka is, én is örülök, ha mamám ad nekem egy kis kinder csokit.
2021. jún. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!