Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Hány éves korig tartjátok...

Hány éves korig tartjátok vagy tartottátok a gyereknapot?

Figyelt kérdés
Szerintetek a gyereknap miről szól? A általánosan értett gyerekekről (kb. 14 alatti) vagy a szülőknek a gyerekeiről (tehát akár 40 évesen is a gyereke)? Ti hány éves korig tartjátok majd vagy tartottátok? Kornak megfelelően milyen ajándékokat adtok vagy hogyan töltitek a napot?

2021. máj. 30. 12:09
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%
26 vagyok, anyukám a mai napig vesz nekem ilyenkor egy kis csokit/kinder tojást :)
2021. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
A szüleimmel 10 éves koromig tartottuk,de nem kaptam akkor se semmit neha néha egy nagyon kicsi csokit De nem is baj
2021. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
12 onnantól nem is érdekelt túlzottan kaptam egy füzetet és egy posztitot az ennyi. rendbenis volt
2021. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

1993. május 30. vagy 1998. május 31. - kb. ezekre a vasárnapokra emlékszem utoljára 19 és 24 éves koromból (távoli emlékek, töredékek jutnak eszembe.)


Akkor még élt édesanyám és makkegészséges volt. Városliget környéke - és főleg a Petőfi Csarnok építészeti stílusa, amelyet nem tudok megnevezni, mert már túl régen tanultam a művészettörténetet.


Értelemszerűen fiatal felnőttkoromban elkezdtem elunni ezt az "ünnepet"... és mivel gyermektelen maradtam - nem részletezendő okoknál fogva - most már nem is érdekel.

2022. máj. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
24: Ha máskor is elviszik, mit fáj az neked, ha van plusz egy ilyen nap?
2023. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Tavaly ősszel ismét kiélhettem egy másik formában, hogy újra "gyerek" lehetek egy jóval idősebb barátom számára.


Most már hálásabb vagyok a Sorsnak. Kicsivel megint jobb lett az életem.


34-es válaszoló. :)

2023. máj. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!