Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Mikor van a gyereknap? Nem...

Mikor van a gyereknap? Nem jún 1 én? Mert a gyerek sirva jött haza hogy mi hétvégen nem gyereknapi programoztunk milyn csalad vagyunk

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 13:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Május utolsó vasárnapja. Tényleg most volt. De még a csapból is ez folyt, minden helyen hatalmas gyereknapi programok voltak, Mi Medvefarmon voltunk, de a Margiszigeten, Városligetben is volt mindenféle, sőt, sok helyen kedvezmények voltak gyerekeknek.

Eddigi években mikor és hogyan tartottátok?

2012. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként OFF, de tegnap is volt egy kérdés, ahol egy anyuka elfelejtette a gyereknapot.


Én is anyuka vagyok, de nekem az az elvem, hogy aki elvárja Anyák napján a virágot, az a gyerekét is köszöntse fel gyereknapon! Ugyanis egy család tagjai egyazon fontosak! Mi apák napját is tartunk, anyák napját is, és természetesen gyereknapot is. Szégyellném magam, ha csak a saját napomat ünnepeltetném meg, a többi családtagéról f.ingom sem lenne :(

2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
Milyen sok okos van...mióta van ez a májusi divat? Én is úgy tudtam, hogy június elseje a gyereknap...legalábbis itt Erdélyben mindig június elseje volt...
2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni,a gyereknek amúgy is minden nap gyereknap,mert semmi gondjuk nincs,és nem csak gyereknapon vannak szórakoztatva.
2012. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én se tudtam hogy gyereknap van,csak néztük mi az a rengeteg repülő(sétarepülőztek nem messze),aztán kaptunk csokit (nagy gyerek is gyerek)
2012. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

most hétvége volt....Mi nem mentünk programokra, mert utálom a tömeget és csak 2 és 3,5 évesek, inkább elmentünk a mamához motorozni, kertben rohangálni, tyúkokat etetni. Jövőre nagyok lesznek, jobban élvezik, kérik is majd, hogy menjünk. Jövőre te is tudni fogod, most vasárnap meg bepótolhatjátok, csak nem lesz ingyenes...mert ilyenkor elég sok minden ingyen van, programok, játékok.

Anyáink nem ünnepelték meg anno, se a férjemé, se az enyém, csak az anyák napját.

2012. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Megünnepeltük eddig. Mondom a c und a s kupon miatt hittem hogy juni 1 most lesz akkor potgyereknap júni 1 én c und a bol ruhak meg mc donalds.ma meg jegkrémezés játszás
2012. máj. 29. 13:50
 18/32 anonim ***** válasza:
szerintem mondd a gyereknek, hogy nálatok jún. 1 lesz és kész, nincs elfelejtve :)
2012. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Egyébként nagy ökörség hónap végére tenni egy gyerekeknek szóló programot. Sok szülő örül, h kihúzza addig a fizetésből.

Mondd meg a gyereknek, h júni 1 a hivatalos napja és h semmit nem vesztettetek. Ez kb olyan mint a szülinapot később megünnepelni.

2012. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ceruzaelemér, nem sok okos van, hanem Magyarországon tényleg május utolsó vasárnapja gyereknap. Egyébként Európa nagy részén tényleg június 1.

De ez már gyerekkoromban is igy volt, fura, hogy van, aki nem tudja.

2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!