Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Hogy tudnám megkérni az...

Hogy tudnám megkérni az embereket hogy segítsenek szavazni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy gyermeknapi fotópályázat ahová a mi családunkból is neveztek és már megosztottam nagyon sok helyen hogy szavazzanak de senki nem teszi. Már üzenetben is elküldtem sokmindenkinek de ott is csak páran segítettek. 😕 Valakinek valami ötlete nincs hogy hol osszam meg ahol segítenek is nekem??? Köszönöm!:)

2017. máj. 11. 07:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Másokra Ismerősökre/ismeretlenekre akarod rákényszeríteni véleményed.

Bár semmiből nem áll nyomni egy "tetsik"-et, az emberek érzéseik alpján teszik ezt.

Miért szavaznának melletted, ha van más, aki közeleb áll hozzájuk?

Miért szavaznának melletted, ha közömbös, ki fog nyerni?

Miért szavaznának bárki mellett is, ha számukra közömbös, ki milyen helyezést ér el?

2017. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Én kifejezetten szánalmasnak találom ha valaki küld egy emailt, hogy szavaznál a cicámra, gyerekemre? Soha nem szoktam szavazni, ha nyerni szeretne nyerjen azért, mert tényleg ők a legszebbek, legaranyosabbat stb.
2017. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy az a sok, akivel megosztottad, is mind elment szavazni.

Ha engem zaklatnál ilyen üzenetekkel, akkor törölnélek.

2017. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Szavazzak?

Leszavaztalak...

2017. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen üzeneteket én alapból figyelmen kívül hagyom. Max akkor szavazok ilyen marhaságokra ha a családomból jelentkezett valaki.
2017. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
78%
Szavazzon rátok, akinek két anyja van...
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
En ugygondolom normalisan kerdeztem toletek bem ertem mit kell flegmazni😉
2017. máj. 11. 16:02
 8/29 A kérdező kommentje:
Meg ha más 'csal' akkor az szerintetek mi értelme van hogy én semmit sem csinálok?! Egyébként is ti mit csináltok? Nem nagyon hiszem el hogy soha nem osztottak meg valamit hogy tobb szavazat legyen rajta😂 Vagy a szüleitek. Ők is idióták akkor?👏🏽És minek válaszoltok itt a gyermeknapos témában hogyha a gyermekeknek sem tudtok egy cseppnyi örömöt szerezni?! Gáz hogy ide ha kiírok valamit akkor egyből mindenki csak a rosszat látja és csak beleköt mindenbe! Köszönöm
2017. máj. 11. 16:13
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem belekötés, ez nem neked szólt, hanem általánosan erről a szokásról mondtuk el a véleményünket. Megkérdezted miért nem szavaznak az ismerőseid, leírtuk. Nem értem miért kell most mindenkit lehúznod.
2017. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg sehol😃
2017. máj. 11. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!