Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért zavarja az embereket a...

Miért zavarja az embereket a karácsonyi ajándékozás?

Figyelt kérdés
Üdv! Az emberek itt az oldalon és élöben is háborognak, hogy a karácsonynak nem az ajándékokról, hanem a szeretetröl kellene szólnia. Miért gondolják, hogy a kettö kizárja egymást? Attól, hogy ajándékozunk nem szeretjük egymást? Bocsánat a helyesírási hibákért nincs hosszú "ö" ès hosszú "ü" betüm.

2013. dec. 23. 20:27
 1/10 anonim válasza:
81%
Sok a képmutató ember azért. Egyébként meg aki nem is keresztény, annak nem is lenne szabad ünnepelnie, csak már annyira elvilágiasodott ez az egész, hogy már csak megszokás.
2013. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak képmutatás, ne mondja nekem valaki, hogy nem örül annak, ha az egyik családtagjától kap valami hasznos, szép, jó dolgot. Az ajándékok mellett is lehet szeretni egymást. Az meg már egy másik kérdés, hogy kinek szabadna megtartania abba én nem szólnék bele. Jöhetnek még válaszok!
2013. dec. 23. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar
2013. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Van akit azért zavar, mert túl sok mindenkinek kell beszereznie valamit v. nincs annyi pénze, hogy mindenkinek nagy ajándékot tudjon vásárolni
2013. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De az, hogy nincs annyi pénze amiböl mindenkinek nagy ajándékot vegyen az nem a karácsony hibája, akkor vesz kisebbet. Ha valaki erön felül akar vásárolni az az ö hibája nem az ünnepé.
2013. dec. 23. 21:08
 6/10 anonim válasza:
42%
Arra amúgy nem gondoltatok, hogy pl csak annyit aakar, hogy szeretetben töltse el a Karácsonyt a szeretteivel minden hűhó nélkül???
2013. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
de minden hűhó nélkül egy átlagos napot is el lehet tölteni... ugyanúgy akkor hétvégén is lehet(ne) nagy szeretet, finom kaja és együtt töltött idő. ahhoz meg nem kell karácsony..
2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
28%
B*szod.. Nem érted a lényegét annak amit közölni akarok!!
2013. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy szeretetben akarja eltöltdni (ajándékkal is lehet, de valaki máshogy akarja) de akkor ne háborogjanak, hogy milyen elüzletiesedett ünnep, meg nem erröl szól stb.
2013. dec. 23. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
de értem, de akkor meg ne érdekelje, hogy más mit csinál karácsonykor.... hanem legyen a családjával ahelyett hogy másokat fúr meg irigykedik meg háborog
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!