Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Miért engedjük a gyerekeknek...

Miért engedjük a gyerekeknek ezt a szexuális húsvéti népszokást?

Figyelt kérdés
Undorító szokás ez a locsolkodás fujj... miről szól mindenki tudja.. férfi locsol és mit kap cserébe a nőtől? Hát egy nagy petesejtet.. egész egy termékenységi szokás locsolás egyértelműen a spermát ábrázolja.. miért kell ebbe kiskorúakat belevonni
2021. ápr. 4. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D

Hát a mai gyerekek már szexelnek a suli WC-ben, nem hiszem, hogy kárt tesz a lelkükben húsvét.

2021. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem jutott eszembe, ezt szexuális szokásnak hinni. Ez valami újabb hiszti.
2021. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. mert akkor tudatlan vagy.... szerinted miről szól akkor?
2021. ápr. 4. 16:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem vagyok a #2-es, de én se láttam ebbe soha semmit. Kb elfogadtam ezt is, mint a nőnapot. Hogy így fejezzük ki, hogy fontosak számunkra a lányok/nők és hogy szeretnénk, hogy köztünk maradjanak. Ugye sokszor virágként vannak azonosítva és azért locsolunk, nehogy elhervadjanak.

Ők pedig egy apró ajándékkal viszonozzák ezt a kedves gesztust és, köszönik meg, hogy gondoltunk rájuk.

Most ennyi erővel szüntessük meg a valentin napot, mert az meg lényegében a prostitúciót isteníti. Ugye lényegében a szexről szól, de valami anyagi szolgáltatásért cserébe. A kifacsart logikádba ez is belefér. De akkor lökd hozzá a nőnapot is.

A születésnap meg az, hogy a szülők x éve és 9 hónapja baxtak.

Semmit ne tartsunk inkább. Menjünk biztosra.

2021. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez senkinek nem jut eszébe. Főleg nem a gyerekeknek. Nekem sem kiskoromban nem jutott eszembe és soha nem is gondolkodtam rajta. Lehet igazad van, de szerintem nincsen ezzel a szokással probléma. Amúgy is kihalóban van ez a kultúra...
2021. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyt is be kéne tiltani. Kivágják a fákat, és feldíszítik a holttestüket. Tiszta nekrofil ünnep. :)
2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Én sem gondoltam ilyenre, szerintem nagyon sarkít a Kérdező. Viszont emlékszem, volt egy némettanárom a gimiben, aki mondta, hogy egy alsó tagozatos kisfiútól ilyen locsolóverset hallott: "Lábam között két tojás van, pirosra van festve, ha én azzal meglocsollak, elmehetsz majd GYES-re." Továbbá gyerekkoromban hallottam: "Piros tojás, kék tojás, nekem is van két tojás, fel a szoknyát, le a bugyit, hadd locsoljam meg a nyuszit.". Van benne igazság, amit mond. Régen nem értettük, de a mostani gyerekek annál inkább.
2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mennyi felest kaptál a lányoktól, akiket meglocsoltál, így megelőlegezve, hogy ilyen fantáziád lett? :-D XDD Soha nem jutott az eszembe ekkora badarság. Inkább te lehetsz tájékozatlan. A tyúk akkor is tojik, ha nem termékenyíti meg a tojást a kakas. Szóval nem tudom honnan jött, hogy azt láss bele, amit. A locsolás tradicionális célja, hogy akiket meglocsolnak, ne hervadjanak el, tehát egészségesek és szépek legyenek. Ennek sincs semmi OLYAN háttértartalma. Végül pedig a húsvét egy keresztény, vallási eredetű ünnep, a locsolkodás pedig egy olyan korban is jelen volt már, amikor az emberek még vallásosabbak voltak.
2021. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8.

Persze azért ad megtermékenyítetlen tojást.. érdekes pont locsolás.. el ne hervadjon.... pff te sem gondolod hogy ez az értelme úgy látom nincs fantáziád.. nézz utána

2021. ápr. 4. 19:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok.

Inkább csak nem unatkozom húsvét napján annyira, hogy baromságokat találjak ki...

2021. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!