Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Fiúk, ti szoktatok húsvét...

Fiúk, ti szoktatok húsvét hétfőn szódásszifonnal locsolkodni?

Figyelt kérdés
Én már unom a kölnit, és azt hallottam, hogy Erdélyben ez a szokás. A locsolóvers szerintem sokkal nagyobb érvényt szerezhet ilyen módon.

2022. ápr. 15. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Szoktam
Nem szoktam
Nő vagyok
Ezután kipróbálom
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbálhatod. Viszont a következő évben nem fognak beengedni sehová.

(Amúgy tényleg van még olyan, aki locsolkodik?)

2022. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szódásszifonnal is lehet azért szépen, finoman, hogy csak megijedjen a lány a látványtól, de azért ne legyen csuromvizes. :)
2022. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én már unom a kölnit"

Tegyél sima vizet a kölnisüvegbe. A lányok direkt örülni fognak neki, és amúgy is az az igazi hagyomány: vízzel kell locsolni.

2022. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy tényleg van még olyan, aki locsolkodik?"

Persze, hogy van.

2022. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Fiatal lány ismerőseimet, illetve a fiatal lány család tagjaimat szódásszifonnal locsolom, az idősebbeket kölnivel.
2022. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kölni szerintem sem a legjobb, mert nem hinném, hogy túl lovagias a büdi kölni, amit elvileg azért viszel, hogy el ne hervadjon. :-D Parfüm, illetve igen, szóda/víz, ha a lány fiatal (nyilván idősebb hölgyeknél nem ajánlanám) és tudod róla, hogy nem bánná.


Amúgy lehet, hogy jövőre kipróbálom, ha lesznek olyan lány ismerőseim (bár régen mindenkit locsoltak, aki szembe jött), akiken ki lehet. Kösz az ötletet! :-)

2022. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!