Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » 3 nappal húsvét előtt sehol...

3 nappal húsvét előtt sehol nincs tojás?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos nem tudtam beszsrezni előre húsvéti csokitojást/nyuszit. Tegnap este elmentem a Tescoba, egy darab nem volt, de még csak a helyük se üresen. Szóval beszedték és átrendezték a polcokat. Rendben, gondoltam majd ma megnézem máshol. Aldi pipa, Penny pipa, tojások nuku... sehol nem találtam semmit sem, kivéve ilyen ömlesztett húsvéti tojást, amiben nem külön csomagolt desszert van, nyilván ezzel nem kínálhatom a locsolkodókat. Ez így szokás, hogy már szerdán eltűntetik a polcokról a húsvéti dolgokat az üzletek? De miért? Biztos vagyok benne, hogy akár csak karácsonykor, most is sok olyan ember van aki az utolsó pillanatban tud/akar beszerezni dolgokat. Aztán húsvét után pár appal meg majd ott lesznek kipakolva a kiárusítás részlegen féláron... :( Máshol is ezt lehet tapasztalni? Lehet előző években is így volt, nem tudom, ezért is vagyok megdöbbenve most.

2022. ápr. 14. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én még ma is vettem az Auchanban.
2022. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Kis Spar és sokféle csokitojás volt. Bp.
2022. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Már ne a szezonális, hanem a leértékelt részlegen keresd, mivel a következő nyitvatartási napon már nem aktuális, előtte meg munkaszüneti nap van, muszáj még ma átrendezni a polcokat.
2022. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Mindenki utálja a tonnaszám kapott csokitojást, újíts és adj helyette 10 deka pisztáciát, törökmogyorót vagy egy darab halvát.

Hátraszaltót dobnék, ha egyszer valaki nem csokival kínálna végre.

2022. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Tele volt az aldi, meg akciózták is némelyiket.
2022. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb Sparban és a Müllerben is többféle volt még tegnap.
2022. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4-es, biztos a 4 éves kis locsolkodóm is hátast dobna egy marék mogyorótól :D

Értem persze, de na... :)

2022. ápr. 14. 18:09
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Nálun az Aldiban már semmi, nem hogy akciós :/
2022. ápr. 14. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Csak négyévesek locsolnak meg? Akkor bocs.
2022. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol láttam, spar, interspar, müller, metro.
2022. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!