Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Várjátok már a húsvétot? Hogy...

Várjátok már a húsvétot? Hogy telik a nagyhét? Készülődtök?

Figyelt kérdés

Készülődtök? Mit csináltok a nagyhéten, illetve most a szent három napban? Az ünnepi ételeket mikor készítitek el? Díszeket mikor teszitek ki? Várjátok már, hogy itt legyen a húsvét?


Mindenkinek áldott és szép felkészülést az ünnepre, és sok boldog percet a szeretteivel, így a húsvét előtt!



2022. ápr. 14. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Semmi különöset, igazából már gyerek sem vagyok így annyira nem foglalkoztat a dolog.
2022. ápr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Én sem várom igazán. A hosszúhétvége jól esik, lehet takarítani, kertészkedni, pihenni de semmi nagy dolgot nem tervezek. Vendéget sem várok, szűk családi körben leszünk.
2022. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Én majdnem elfelejtettem, hogy húsvét közeleg. (Hihetetlen sok hivatalos ügyintéznivalóm volt mostanában.)


Nincs túlságosan ünnepi hangulatom, de azért jó néhány szépen hangzó jókívánságot elküldtem e-mailes képeslapon a hozzám legközelebb álló ismerőseimnek.


Inkább a pihenés részére koncentrálok a dolognak főleg. Édes tud lenni a semmittevés, a hosszú hétvége, de nem annyira sokáig tartó, mint a karácsony/szilveszter/újév időszaka...

2022. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Aki Húsvétozik, annak általában egy nagy szívás az egész, vagy mert menni kell kötelezően családi pofavizitre, vagy mert jön a család és ki kell szolgálni őket, meg takarítás-főzés-idegbaj kombó.

Gyerekeknek poén ez szerintem, engem felnőttként hidegen hagy.

2022. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Mi virágvasárnap díszítettük a lakást.

Nagypénteken tartottuk, hogy nem ettünk húst.

Ma sütök kalácsot, megfőzzük a sonkát.

Holnap ünnepi családi reggeli és ebéd.

Vasárnap és hétfőn istentisztelet.

A dekorációt fehérvasárnap szedjük le.

Vendégek nem jönnek, mi sem megyünk, de az ünnep alkalmából sok barátunkkal beszélünk telefonon.

2022. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!