Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Szülők, húsvétkor ajándékot...

Szülők, húsvétkor ajándékot (játék) vagy édességet adtok?

Figyelt kérdés
És mit ad az a szülő, akinek a gyereke még kicsi az édességhez? Gyümölcsöt, ilyesmit?

2023. márc. 6. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Általában édességet kap, de volt, hogy tanuló görkorit, vagy amikor lett egy kis telkünk, oda trambulint kapott. Sok ismerősnél ilyenkor jön az udvari játékok ideje, így azt is szoktak ajándékozni.
2023. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Piros tojást meg pénzt kaptunk anno. Általában 2 ezret. Mondjuk 10 helynél anno egész szép összeg összejött a locsolás végére. Bár én mindig a Kinder tojásnak örültem a legjobban. Igen, mikor nagyon kicsi voltam mandarint adtak legtöbbször.
2023. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Mármint miért kellene adni?


Mi soha nem kaptunk semmit Húsvétra gyerekként, nálunk ez nem volt ajándékozós ünnep, így nekem fura is, eszembe sem jutott semmit.


Persze, tudom, hogy szoktak mások, ezért kapnak egy Kinder tojást, de amúgy nem is tartjuk a Húsvétot.

2023. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
100%
Max. Édesség, de még nincs gyerekem.
2023. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3#

Ki mondta, hogy kell? Aki akar, az ad, a kérdés erről szól, tehát azoknak szól, akik adnak.

2023. márc. 7. 18:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ.
2023. márc. 7. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nálunk pénzt és kinder tojást vagy csoki nyuszit kapnak a gyerekek.
2023. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nálunk csokinyuszit és kedvenc márkás pólót kapnak a gyerekek, mert már nem annyira kicsik. Régebben játékokat vettünk nekik.
2023. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anno kaptam mindkettőt.
2023. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!