Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Tudom, még kicsit később...

Tudom, még kicsit később lesz, de húsvéti partira milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Áprilisban.A közelben van egy nagy füves játszótér,de lényegében csak fű van rajta,játékok nem nagyon XD Nahy ház áll rendelkezésre,és nagy kert is van
2012. febr. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha nagy kert akkor közös fűnyírás, kapálás ilyesmi. Nagy házban pl egy nagytakarítás. A húsvét rég nem a hagyományokról szól, tökre értelmetlen ünnep.
2012. febr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Ha gyerekeknek szól az alkalom, akkor pl.:


- Azon a nagy füves területen elrejtesz mindenfelé hímestojásokat, csokitojásokat. De jó sokat, mert a gyerekek imádnak keresni, kutatni. pl. aki a legtöbb pirosat összegűyjti, az kap valami kis ajándékot. (apróságot, mit tudom én mondjuk egy plüssnyulat)


- Aztán répaevő versenyt csináhatsz. A répákat felfüggeszted egy zsinórra, a gyerekek orr magasságáig felkötöd és indulhat a verseny. Ja a gyerekek keze legyen hátrakötve, nem érhetnek a répákhoz kézzel.


- Játszhattok nyuszihopp versenyt. Ehhez zsákokra lesz szükségetek. A rajtvonalnál pár gyerek belemászik a zsákokba, kezükkel összefogják és úgy kell a célvonalig elugrálni.

Ezeket lehet még cifrázni, persze minden nyereményért megy.


- fogócskázhattok, bújócskázhattok. Mindenfélét ki lehet találni.

2012. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szívjátok el a füvet.
2012. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos infót XD
2012. febr. 27. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

2.nagyon jókat írt


Körjátékok,labdajátékok, hullahopp karika, ugrálókötél, kötélhúzás stb.

Bográcsozás,piknik

Locsolkodás

2012. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!