Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot ajánlotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot ajánlotok? Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt,6 hónapja párkapcsolatban. Kéthavonta tudunk 10-12 napot együtt tölteni. Most ő látogat meg engem Németországból.

Figyelt kérdés
Szeretnék többféle programot szervezni, mert most végre egyikünknek sem kell dolgozni, 12 napunk lesz, és hát valamit csak kell csinálni. :) Elsősorban Kecskemét és környékén lévő programok érdekelnének, de ha esetleg messzebb tudtok valamit ajánlani, akkor mindenre nyitott vagyok. :) Ha mást nem, akkor valami éttermet, szórakozóhelyet, vagy bármi mást.. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. febr. 23. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Colitis ulcerosa túraösvény nagyon jó!
2012. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

www.icebar.hu

Pesten van, elég jó kis hely.. :) Előre kell foglalni úgyhogy érdemes lenne ma foglalnotok ha a 10-12 nap alatt el akartak jutni ide :)

2012. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szex miért nem jó program?
2012. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nielindi ***** válasza:
mit jelent, h 9 hónapja együtt vagytok, de csak 6 hónapja párkapcsolat? előtte valaki félrekuffantott és végül megszabadult a megcsalt féltől?
2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor jön?

Mert,ha ma akkor MA Torkos Csütörtök-menjetek étterembe kajcsizni :)

2012. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt jelenti, hogy 3 hónapot éltem németországban, de haza kellett jönnöm befejezni az iskolát, ezért szeptembertől van távkapcsolat, és most júniusban költözök ki
2012. febr. 23. 14:18
 7/10 A kérdező kommentje:
na, most látom, hogy elírtam a kérdést, távkapcsolatot akartam írni, bocsánat :D
2012. febr. 23. 14:21
 8/10 A kérdező kommentje:
március 9-én jön
2012. febr. 23. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

www.krimiestek.hu

www.geocatching.hu

2012. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a krimiest budapesti és most plusz programokkal van tele mert bűnügyi kiállítás is lesz most 500 ft, a geocatching pedig egy láda kereső játék és az országban szinte mindenhol van egy láda amit meg kéne találni több féle van belőle,de a legjobb típus a sima láda mert abban van ajándék is, jó játék:)ingyenes és romantikus is:D
2012. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!