Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a kereszttestveremnek húsvétra?

Figyelt kérdés
7 éves lány normális válaszokat kérek!
2012. márc. 12. 20:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeret "farmosat" játszani,szereti a plüssöket
2012. márc. 12. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én amikor szerettem farmosat játszani, akkor imádtam azokat a kis állatokat, a Schleich-től. Mindenféle van, nagyon élethűek és gyönyörűek.

Csak sajnos drágák... Külön farmos szett is van, de egyesével is kaphatóak a legtöbb játékboltban.

[link] - az alkategóriáknál többféle farmállat is van kiemelten.

2012. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! Máris megy a zöld kéz :D
2012. márc. 13. 07:10
 4/7 anonim válasza:
Ha szereti a farmot, akkor lehet hogy örülne egy igazi nyuszinak. Persze csak, ha kertes házban laknak, és a szülők is díjazzák az ötletet! :)
2012. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát csak az lenne a baj a nyuszival hogy 4 kutyájuk van :S Meg 1 papagájuuk :) De már megvan mit veszek neki :D
2012. márc. 16. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki két üveg pálinkát. Haveromnak azt vettem, együtt rúgtunk be, mint atom - nézett ránk a fél utca, amikor énekelve próbáltunk végigrohanni az utcán, és két méter után pofára estünk.
2012. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jah :D Csak az a baj h 7 éves xD
2012. márc. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!