Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Anyukám dolgozni fog az...

Anyukám dolgozni fog az ünnepekkor, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Így nincs sok hangulatom a Húsvéthoz. Díszítgetni se nagyon. Ti várnátok így a húsvétot?
2012. márc. 28. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért te még várhatod a húsvétot, ha az anyukád dolgozik is. Segíts neki abban, hogy te díszíted fel a lakást, a bejárati ajtót, és az ablakokat. Hozd meg te az ünnep hangulatát.
2012. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Este csak hazajön.Készülj most te neki.

Nekem szinte alig volt olyan ünnep,hogy mindenki otthon lett volna,volt,hogy kisebbnek szilveszterkor vagy szenteste is egyedül voltam.

2012. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy is örülni fog neki? Eddig mindig ő csinálta a díszitéseket, én meg nem tom hogy csináljam meg egyedül :S Ti hogy szoktátok?
2012. márc. 28. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon fog örülni.

Én barkát szoktam venni és ráakasztani színes műanyagtojást,meg kirakodom anyukám hosszú évek munkájával összegyűjtögetett húsvéti szettjét:)Nyulak,tojások,tyúkok dekorüzletből.Meg friss virágot teszek mindenhová,nálam kb.ennyi a húsvéti díszítés:)

2012. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De fura olvasni, hogy van olyan ember, aki még "szereti" a húsvétot, meg várja. :D A környezetünkben senki nem tartja inkább elmennek itthonról, nehogy becsengessen valaki. :)


Amúgy próbáld díszíteni a lakást, esetleg mire hazamegy süss egy süteményt, ha tudsz, vagy van sok olyan is, ami sütés nélküli, de nagyon finom. Keress ilyen recepteket és próbálj meg összedobni valamit. Biztos örülni fog neki anyukád, és neked is meg lesz a hangulata az ünnepnek.

2012. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két testvéremmel együtt úgy nőttünk fel, hogy anyánk valamelyik nap mindig dolgozott karácsonykor vagy húsvétkor (egészségügyben dolgozik még pár hónapig, utána már nyugdíjas lesz). Már felnőttek vagyunk, így megértjük, de kis korunkban nekünk is jobb lett volna, ha az egész ünnep alatt együtt lehettünk volna. Ennek ellenére mindig vártunk az ünnepeket és mindig megpróbáltuk a legtöbbet kihozni belőle. Tedd Te is ezt.
2012. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :) Remélem sikerül vidámabbá tenni őt a díszítéssel :)
2012. márc. 28. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Én otthon sem leszek húsvétkor, egyedül leszek egy üres lakásban. Párom otthon lesz, csak kedden jön hozzám, anyuék szintén otthon...


Most őszintén nekem nincs nagy hangulatom, annyi bajom van, hogy az maximálisan leköt....


Díszítgesd fel a lakást, anyukád biztosan fog örvendeni. Előtte és utána való nap, pótolhatjátok:)


21-L

2012. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!