Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Ciki, bunkóság pénzt elfogadni...

Ciki, bunkóság pénzt elfogadni húsvétkor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem erről szól az ünnep, a locsolkodás (vagyis nem erről kellene, hogy szóljon), de én mindig szoktam pénzt kapni a locsolásért.17 éves leszek, és az elmúlt években már kellemetlennek tartottam elfogadni a pénzt, de mindig az van, hogy "tedd csak el...".Így nem tudom mi a jó,ha elfogadom vagy sem, de mind a kettőt kellemetlennek tartom.Ti hogy vagytok ezzel??
2012. ápr. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit adnak, fogadd el!
2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi családunkban csak addig szokás a gyerekeknek pénzt adni amíg iskolába járnak. A 17 éveseknek is adunk még hisz nincs saját keresetük.

Szerintem fogadd el, jövőre már lehet hogy nem fogsz kapni.

2012. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Húú, szerintem ciki. Felénk csak a kisgyerekeknek szokás adni. És bár mi lányos család vagyunk, a mi oldalunkról nézve is ciki volt, h mit kezdjünk a kamasz vagy fiatal felnőtt fiúkkal. Szerintem max. nagyszülőtől, szülőtől, keresztszülőtől fogadd el, de te tudod.

23/L

2012. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok helyre nem járok, csak nagyszülőkhöz,nagynénémékhez,keresztanyámhoz.
2012. ápr. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!