Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányként mit vigyek húsvétkor...

Lányként mit vigyek húsvétkor ha páromékhoz megyek ebédre?

Figyelt kérdés

Mi leszünk,szülők,párom testvére a párjával.

Fiúk kapnak locsolásért csokitojást.

Mást vigyek?


párhetente szoktam ott lenni egy kajálás erejéig,néha ott alszok,egyébként nálam vagyunk mindig,30 hoz közeliek vagyunk,pár hónapja együtt



2012. ápr. 3. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
házi sütit,hidegtálat lehet vinni
2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe hogy süss valami sütit,tortát vagy az ebédhez salátát.
2012. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

csoki tojás talán még egy üveg bor vagy esetleg ha nem sajnálod érte a pénzt akkor egy merszi nyuszi, én adtam már ezt fiúnak és nagyon örült


A salátát én nem ajánlom, ha ebédre hívtak akkor a házigazda biztos gondoskodni fog ezekről.



Nem tudom felétek, hogy szokás, de ha olyan családtaghoz megyünk akikkel ritkán találkozunk akkor a női tagnak viszünk egy szál virágot.

2012. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csokinyuszit/tojást kapnak a fiúk,nem gagyit természetesen


salátát én nem gondolok,mert párom mamája mindig precizen előre eltrvezi hogy miket készit,mi mihez illik.


sütire gondoltam,valami tetszetősre


virágot a fiú visz,a lány nem,de nem is első alkalom hogy oda mennék

2012. ápr. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!